1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך אני מקבל רשיון בשביל דיכאון וחרדה?

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י plantmedicine, ‏27/1/18.

1. plantmedicine

plantmedicine חבר חדש

לייקים:
    0
    קצת רקע:
    אני בן 19, סובל מדיכאון קליני, חרדה ובעיות שינה. לא אוהב לקחת תרופות כי כמעט כל תרופה חוץ מאקומול גורמת לי לתופעות לוואי. לפני שנה וחצי התחלתי לעשן וזה עשה לי המון טוב. הפכתי לאדם יותר פתוח, רגוע, משוחרר, שמח, ובעל ביטחון עצמי. הגראס עוזר לי עם הכל - משפר לי את המצב רוח, מפסיק את המחשבות אובדניות שלי, עוזר לי להתרכז, מרגיע חרדות ועוזר להירדם. לפני חצי שנה החלטתי לנסות תרופה בגלל שאני לא רוצה להסתבך עם החוק וגם קשה למצוא את הזנים הנכונים בשביל דיכאון וחרדה בשוק השחור. הלכתי לפסיכיאטר, והוא רשם לי ציפרלקס. הציפרלקס עשה לי המון תופעות לוואי(ירידה בתאבון וירידה של 7 קילו במשקל תוך חודש, קשיי שינה ואנרגיות גבוהות כל הזמן, אי תפקוד מיני) שהובילו אותי להפסיק לקחת אותו אחרי חודש. אך הציפרלקס גרם לי להיפומאניה שנמשכה 3 חודשים שבהם לא הצלחתי לישון יותר מ3 שעות בלילה ולא יכלתי לשבת בשקט ובלי לזוז. אחרי הנסיון הנוראי עם ציפרלקס ותופעות שלא הפסיקו עד 3 חדשים אחרי שהפסקתי לקחת את התרופה, אני רוצה לנסות לקבל רשיון לקנאביס רפואי ואני לא מעוניין לנסות תרופות אחרות אלא אם כן זה תנאי לקבלת רשיון.
    אני יודע שהבעיות שלי לא מופיעות ברשימת ההתוויות לקבלת רשיון קנאביס רפואי, אבל קראתי איפשהו שאפשר להגיש בקשה חריגה לקנאביס רפואי עבור בעיות שלא נמצאות ברשימת ההתוויות של משרד הבריאות.
    איך אני מגיש בקשה כזאת ומהם התנאים לקבלת רשיון עבור דיכאון וחרדה?
    האם אתם מכירים מישהו שקיבל רשיוון עבור מחלה שלא נמצאת ברשימת ההתוויות של משרד הבריאות?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!