1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך אתם מצליחים לא לספר על זה לחברים??

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י dani571, ‏14/9/13.

1. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    תקשיבו כשהצמחים כבר יחסית גדולים ובא לכם להתלהב קצת, זה ממש ממש קשה לא לספר לחברים!
    אני כבר נשברתי וסיפרתי לשניים מהם... איך אפשר לסתום את הפה כשיש לכם צמחים יפים וגדולים ושאתם יודעים שחברים שלכם קונים 2 גרם ב-100 שקל ולכם הולך להיות עוד מאט 200 גרם שגידלתם לבד...

חחח זה פשוט לא אפשרי.. אתם מצליחים??

2. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    מספרים למי שזה בסדר לספר

3. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    ברור אבל כול הזמן כולם אומרים שחוץ ממך אף אחד לא אמור לדעת מזה וכול התפיסות זה רק בגלל שאנשים פותחים את הפה.. בכול מקרה עדיף בכלל לא לספר לאף אחד, אבל זה קשה xd

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כי החברים שלך יודו לך יותר כשהם פתאום יהיו מופתעים לגלות על ה200 גרם האיכותיים שיש לך במקום לדעת על זה לפני ואז לחכות.
    מה גם שמהניסיון שלי - שום דבר לא נגמר עד שהוא לא נגמר, ואני לא מאמין בכלל באמונות תפלות או משהו אבל אני עדיין חושב שלא כדאי לספר לפני שיש לך משהו ביד כדי שאם במקרה לא יהיה לך משהו ביד, ככה גם הם לא יתאכזבו, וגם לך יהיה סיפור נחמד וקצת עצוב לספר להם.

אבל אם אתה לא יכול לעמוד בפיתוי - לך על זה, אף אחד לא ימות.
    אני רק מקווה בשבילך שהם חברים קרובים מספיק.

5. תום

תום חבר חדש

לייקים:
    0
    אם אתה צריך סיבות למה לא כדאי לספר לחברים אז בבקשה -

סיבה ראשונה:
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2013/09/נעצרה-מורה-למתמטיקה-מהצפון-גידלה-5-שתי/

סיבה שניה:
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2013/09/צפו-2-שתילי-מריחואנה-נתפסו-בדירה-בקריית/

סיבה שלישית:
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2013/05/ערד-14-שתילי-מריחואנה-נתפסו-בבית-של-תושב/

אם אתה מגדל בקטנה לעצמך עם מנורה-שתיים, אין כמעט שום סיכוי שהמשטרה תעלה עליך אלא אם כן מישהו סיפר. אזניים לכותל.

חז"ל אמרו פעם: "אין הברכה שורה - אלא בדבר הסמוי מין העין".

מבין שזה קשה, אין מה לעשות, צריך להבין שאנחנו במדינה עם סידרי עדיפויות מעוותים. יום אחד זה ישתנה, אבל עד אז עדיף לסתום את הפה...

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    קצת מעל הפה ממוקם השכל מומלץ להשתמש בהם ביחד.

7. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אם זה חבר ממש טוב אז למה לא לספר?

אני אישית אם הייתי מגדל הייתי מספר לבן אדם אחד שאני יודע ב100% שהוא לא יספר + זה הבן אדם היחדי שאני שהוא יכול להשיג זרעים טובים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!