1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך הבאץ שלי דליל?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י lowryder, ‏15/2/16.

1. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    1. שמתי לב שהבאצים שקונים והבאצים שמגדלים הם שונים לגמריי, מבחינת המשקל כמובן.
    איך הבאץ של הדילר יותר דחוס ויותר "שמן" מבאץ רגיל ודליל שגודל בגידול ביתי?! האם משקים במשו? או דוחסים עם משו?

2. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    באץ דליל בגידול ביתי חח לא חושב שיש הרבה כאלו אצלי כל באץ זה באץ שאתה לא תאמין אך הו שוקל ככה הרבה! אבל אני מגדל אים לדים מהניסיון שלי בלד הפרחים יותר דחוסים וכבדים.
    בקשר לבאצים שלך אחי תוסיף אור ועוד פעם אאאאור גם כמות וגם חוזק בלי זה על תצפה לצמח יפה.

3. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    יכולים להיות מלא סיבות
    1.שוני בזן ובגנטיקה (אינדיקה יש פרחים דחוסים וסאטיבה יותר אווריריים).
    2.אתה קצת רחוק מהאור. לא בהכרח כל הצמח, אלא יכול להיות הפרח הספציפי שבדקת.
    הרי יש הבדל בכמות האור שמגיעה לקולה לבין כמות האור שמגיעה לפרחים התחתונים.
    3.אצל הדילר הפרח עוד לח?

4. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    מחזק את מה שאמר החבר מעלי האיתי צריך לפרט קצת יותר.
    אבל! בקשר לכמות האור למעלה או למעטה זה לא נכון גם אים תקיף את הצמח באור התוצאה תהייה בערך אותו דבר כי ככה קנאביס פורח אין מה לעסות (מלוא הכלורופיל של הצמח הו בחלק העליון) גם בטבע זה ככה תחת השמש.
    בקשר למשקל של הבאץ דבר אחד אני יגיד לך בטוח כי אני עסיתי את הנסיון הזה גידלתי תקופה של 6 מחזורים גם אים hps וגם לד ביחד אותם תנאים ייחורים מאותה אמא כל ה6 מחזורים הלדים ניצחו בברור למה? כי הספקטרום שלהם הרבה יותר נכון לצמח מי hps הפרחים פשוט יותר דחוסים וכבדים, לכן היום אני רק אים לדים כבר שחכתי אך נראה hps

dkgssus אוהב/ת את זה.
  5. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על התשובות שלכם, קודם כל אני מגדל את ה PURPLE RYDER 2, וזה צומח על המרפסת ויש המון שמש, ואם לא אז אני מכניס לארון תחת נורת UFO 130 וואט.
    בקיצור הפרחים נראים לי דלילים.. ולא דחוסים וזה דיי מוזר כי הבאצים נראים טוב!!
    זה גודל יפיפה, לאחר מכן עובר ייבוש בקופסת קרטון עם חורים, ולאחר מכן יישון.. כל השלבים עשיתי והבאץ נראה בכלזאת שונה מהבאץ של הדילר.
    והבאץ של הדילר לא רטוב =)
    מחכה לתשובתכם בקוצר רוח :D

6. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אהלן חבר יקר אני בטוח שאתה לא קונה קנאביס רטוב כי זה בכלל הזוי, הפרח מתפורר בקלות כמו שהענף של הפרח פשוט נישבר ורואים שזה יבש ומוכן לא חושב שקשה לזהות קנאביס מוכן או לא כמובן כמו הכול בחיים זה עניין של נסיון. בקשר לשמש תבין משהו חשוב מעוד! קנאביס צריך שמש ישירה והרבה אכשו תבין דבר נוסף! שמש ישירה על הצמח בשעות היום הכבדות שווה בערך ל1,400 וואט למטר רבוע.
    אתה מגדל אוטומט שצריך לפחות 18 שעות אור טובות ותאמין לי עדיף 20 אכשו כמה שעות אור אתה נותן? אני מתכוון אור שמש ישיר על הצמח בקשר למנורה שלך אני חושב שאתה כבר מתחיל להבין את ההבדל שאתה עוסה בין השמש למנורה 130 וואט מול השמש בחוץ על תעלב אבל זה קצת טיפשי וגם לא טוב לצמח לעבור כל פעם מי שמש ללד יכול להיות תופעות לא צפויות וזה הכי בסה שיש. שונא את זה אני אוהב להיות בשליטה מלאה על הצמחיה שלי.

7. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    לוקח מחזור או שתיים או שלוש כדי להוציא ייבול מרשים כמו של ה''דילר''.
    יש זנים ויש זנים... אבל תאורה טובה ואיורור טוב וגנטיקה טובה הם בהחלט נקודות פתיחה חשובות

8. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    מזאת אומרת מחזור או שתיים או שלוש? למה התכונת?
    תודה

9. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    צריך נסיון

10. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    איך באץ דליל ובאץ דחוס קשור לניסיון???!!
    תאמין לי שיש לי מספיק =)
    פשוט אף פעם לא יוצא לי כמו אצל המוכר.
    עוד תשובות ודעות בבקשה?

11. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    חוסר אור בפריחה=פרחים קטנים
    גם אני מסכים אים החבר אים דגש על תאורה!!! אבל! אים האוטומטים שיש לך לא אים גנטיקה טובה שום תאורה ונסיון לא יעזרו היבול שלך חתום מהתחלה.

12. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מגדל לאוריידר2 ו פרפל ריידר 2 שהוזמנו מ סידסמן...
    אתר אמין לא?

13. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    זנים בסדר, אבל לא מהשורה הראשונה.

14. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    יש גם את AFGHAN KUSH RYDER
    22 אחוז THC

בכל מקרה גם ממנו לא יצאו באצים דחוסים... זה נראה כאילו הסוחרים מגדלים בצורת גידול שונה?!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!