1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך לגדל קנאביס שלב אחר שלב - מספר שאלות!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י fixyou, ‏1/8/14.

1. fixyou

fixyou חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי כמה שאלות לפני שאני מתחיל לגדל
    קניתי זרעים אוטומטיים ואני הולך לגדל אותם בחוץ ויש לי כמה שאלות חשובות מאוד!!

1.האם אפשר אחרי שלב ההנבטה יש לשתול את הזרע בדלי גדול וסופי או שחייב להתחיל בדליים קטנים יותר?
    2.בכמה מים צריך להתחיל להשקות את הזרע לאחר ששתלתי אותו באדמה? (לאחר ההנבטה)
    3.עקב עבודה מסויימת אני שבוע נמצא בעיר שלי ושבוע לא ואני לא רוצה לספר לאף אחד על הגידול אז מה אני אמור לעשות בשבוע שאני לא נמצא בעיר שלי מבחינת השקיית הצמח????

חייב שתענו לי במיוחד על השאלה השלישית!!

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    1. אפשרי ביותר. יש מגדלים שמעדיפים להתחיל עם עציץ קטן מטעמי נוחות אבל אין כל פסול להתחיל ישר בגדול.
    2. צריך רק לוודא שהחלק העליון של האדמה (ומאוחר יותר גם השכבות היותר תחתונות) יהיה לח.
    3. אם אתה מתכוון להריץ ככה את כל הגידול שחצי מהזמן לא תהיה נוכח בסביבה הייתי ממליץ לך למצוא פתרון אידיאלי שיכלול משאבה חשמלית או להשתמש במערכות השקיה כמו Autopot:

http://www.hydroshop.co.il/rec/1216-מערכת-AutoPot-מלאה-לשני-עציצים-בודדים

אם זה הולך להיות רק בתחילת הגידול אתה יכול לנסות את הפתרון החביב והפשוט הזה:

http://www.hydrogarden.co.il/products/226384

בהצלחה!

3. deleted

deleted Banned

לייקים:
    0
    3. אני מציע שתשיג מיכל מים גדול (או דלי צבע גדול לכל שתיל) ותעשה בו חריר בתחתית שיהיה מספיק קטן בשביל להוציא 2-3 ליטר ביום (נסה בבית לפני זה ותמדוד כמה סמ"ק יצא לך בשעה ותכפיל ב 24).

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!