1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך לדחות סיווג בטחוני דחוף

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י jara, ‏2/11/18.

1. jara

jara חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה אני טס לאמסטרדם עוד 20 יום בערך וקבעו לי סיווג בטחוני לעוד כמה ימים
    רציתי לשאול האם כן אפשרי לעשן אחרי הסיווג (כי הבנתי שהם מחתימים על טופס שאסור לך) והאם יש סיכויי שיגלו אתזה?
    או שעדיף לדחות תסיווג ואם ככה מה אפשר להגיד להם שיידחו אותו ב 20 יום? (אמרתי להם שיש לי בגרויות אותו יום וזה ועדיין לא דחו)

עניין דחוף בבקשה תענו!

2. אקמן

אקמן חבר חדש

לייקים:
    6
    עקרונית, לפי הנהלים היבשים וכו' (וכמובן כתלות ביחידה שאליה אתה מגיע) - אתה לא אמור לעשן אחרי החתימה על הטופס ההוא, ואין ממש דרך לעקוף את זה. אם אתה ממש לא רוצה לקחת סיכון, אפילו של 0%, אז אל תעשן אחרי הפגישה - ככה זה למיטב היכרותי.

אבל.......... המדיניות של הצבא ושל יחידות משרד הביטחון כלפי שימוש בקנאביס מאוד השתנתה בשנים האחרונות, וכיום יש כבר לא מעט מקרים של העלמת עין, "החלקה" של עבירות שימוש וכו'. תאורטית, היות שאתה עובר עכשיו סיווג סביר להניח שלא תצטרך לעבור תהליך דומה בשנים הקרובות - ולך תדע איך יתייחסו לזה בעוד כמה שנים כשבאיזה תחקיר עתידי תגיד להם "כן, עישנתי קצת באמסטרדם עם חברים". לדעתי זה לא יהיה סיפור, אבל אתה מוזמן שלא לסמוך על דעתי. P:

בכל אופן - אל תשקר בתחקירים אף פעם.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!