1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך להתארגן? (שאלה רצינית, בדגש על איך ולא ממי)

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Hizky434, ‏22/8/15.

1. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    היי,
    אני בן 30+, בן אדם עובד עם ילדים, שאוהב לעשן ג'וינט פעם פעמיים בשבוע. בתקופתי כסטודנט הייתי קונה דרך חברים שידעו איך וממי לקנות, אבל כבר כמה שנים שהחברים הללו התפזרו איש איש לדרכו וכיום ממעגל החברים הקיים אין לי חברים שאני יודע שאפשר להתארגן דרכם. באופן אירוני יצא שלמרות שבחיי עישנתי לא מעט, אף פעם לא יצא לי "להתארגן" בעצמי כמו שאומרים אז אין לי שמץ של מושג איך למצוא מי מוכר מה, למה לשים לב, ממה להזהר וכו'.
    בשנתיים האחרונות גידלתי מריחואנה 3-4 צמחים בסה"כ, וגם למדתי אז מהפורום כאן וכתבתי בפורום הגידול על הגידולים שלי. זה היה תחביב נחמד, ה3 צמחים הראשונים היו ככה ככה אבל בגידול האחרון מצאתי את עצמי עם 45 גרם של מריחואנה ברמה רפואית (השוויתי ביחס למריחואנה מזן זהה שעישנתי בהולנד) מה שגרם לי לעשן יותר ממה שאני מעוניין. מה גם שלא מתאים לי להחזיק כמויות כאלה בבית. בקיצור הפתרון של לגדל הוא אמנם סבבה ואפילו הלך לי לא רע עם זה אבל מתאים יותר מבחינתי לקנות גרם או שניים פעם בחודש בלי להסתכן בהאשמה בגידול מסחרי חלילה אם יתפסו אותי מגדל.
    אז בקיצור, שאלה של טמבל, איך אני משיג 1-2 גרם של מריחואנה טובה בלי יותר מדי להסתכן ולהסתבך? כי 40 אני יודע איך כאמור לגדל...
    אני מאיזור הדרום, אז אפשר לשלוח לי בהודעות פרטיות אם יודעים ספציפית למי לפנות, אבל כאמור יותר יועיל לי הסבר כללי איך למצוא מישהו שמוכר (מעבר ל "פשוט תשאל חברים" כי כאמור זו לא אופציה רלוונטית..), למה לשים לב ואיך האופרציה הזאת בדרך כלל עובדת. כי אין לי כאמור שום נסיום בזה

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    תגדל ותהפוך לתמצית, המשקל קטן והעוצמה גדולה.
    בין אם זה מיצוי באלכוהול שראוי רק למאכל (RSO) או אפילו BHO שראוי לדאבים או למריחה על ג'ונטים וסיגריות.

flox אוהב/ת את זה.
  3. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    גם את זה כבר עשיתי.
    כל ההתעסקות בגידול לוקחת זמן וזה סיכון לאורך זמן גם מבחינת הכמות שאני מחזיק בבית אחרי גידול וגם מבחינת הסיכוי ששכנים ישימו לב למשהו חשוד.
    מבחינת הכמות גם אני לא רוצה כמות גדולה בבית מחשש איך אני מסביר את זה אם חלילה יתפסו אותי, אבל משמעותי יותר זה שראיתי שכשיש לי הרבה אני מעשן הרבה ואני לא רוצה להגיע לזה שוב. וניסיתי כל מיני דרכים לווסת את זה, לצערי זה לא הולך. לכרגע אני מעדיף פשוט לקנות פעם ב... אבל כמו שאמרתי אף פעם לא עשיתי את זה ככה שאין לי מושג איך למצוא ממי לקנות ואיך פרוצדורת הקנייה בדרך כלל הולכת

4. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אתה חייב להבין שבמדינה הזות זה עדיין לא חוקי ורוב האנשים פה נשואים אים ילדים אף אחד לא יסכן את המשפחה שלו כדי לעזור פה בנושה כזה האמת זה אפילו נוגד את החוקים של הפורום. כולם פה חושדים בכולם! עולי אתה סמוי עולי אתה דובר אמת אבל אים אתה דובר אמת בתור בן אדם בן 30 פלוס אים ילדים אתה צריך להבין אים אין לך חבר קרוב שיכול לעזור לך עז יש לך רק דרך אחת זה לגדל! ולמה שיתפסו אותך? אין קסמים בעולם אים אף אחד לא יודע עז אף אחד לא יבוא. וגם נגיד לצורך הדוגמה אים תפסו אותך אים צמח אחד בבית לא יאשימו אותך בשום סחר וכו׳ זה צמח לראש שלך וזה שימוש עצמי!
    אני יגיד לך יותר מיזה יותר סיכוי שיתפסו אותך כאשר תסתובב במקומות אפלים כדי לקנות איזה גרם או שתיים.

5. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אתה צודק בכל מה שאמרת וחשבתי על זה כשגידלתי. וגם אני חשדן וכותב מדפדפן TOR ושומר על עצמי ולא מעוניין לקבל טלפון של מישהו לקנות ממנו כי גם אני מודע לאפשרות שאקבל הודעה משוטר סמוי. לכן שאלתי איך ולא ביקשתי שם ממי לקנות. להבנתי לשאול "איך לקנות" עומד בכללים של הפורום, זה לא יחדש כלום למשטרה אבל מה לעשות רצה הגורל ולא יצא לי ללמוד איך קונים כי פשוט לא היה לי צורך עד כה.
    זה שאני מעדיף לקנות ולא לגדל שוב נובע מכמה וכמה שיקולים שחלקם נוגעים למה שכבר ציינתי, וחלקם אני מעדיף שלא לפרט כאן.
    כנראה שבסופו של דבר אגדל כי אני מבין שהסיכוי ללמוד לקנות בגילי בלי קשרים מתאימים קלוש...

6. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    גידול חוץ שמעתה? לך או לאזור טביעי שאתה יכול לבוא כול כמה ימים לשקות או לך לפארק לא מטופח ושתול בין כמצה שיחים ששמה יש צינור השקיה תכין נגיד יצא מאחד 40 גרןם יצא לך תמצית אולי 10 גרם גג ותשמור עוד 15 גרם פרח רגיל תערבב חצי פארש חצי פרח כמות נגיד של שמינית גרם ירק עם רבע גרם מצוי יעיף לך תשכל עדיף במכשיר גוינט סתם לחיים בסרט

7. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תודה על הייעוץ אבל למקרה שלא הבנת לגדל אני יודע. לא אלוף עולם אבל מסוגל לגדל כמה גרמים. אני רוצה לקנות ולא לגדל לא בגלל שאני לא יודע איך אלא מסיבות אחרות

8. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אומנם זה רחוק אבל בכל מקרה בדקתי פעם אצל הסודנים אם בכלל לא תפסו אותם יש בתל אביב ליד התחנה המרכזית. השיטה של עמידה ושריקה, מאוד פשוט. יש צורך בבדיקה מעמיקה- יש כאלה שנתנו לי חתיכות סבירות פלוס. ויש כמובן את החתיכות המסריחות.. בפעם האחרונה שבדקתי זה היה לפי 200 שקל לאצבע קטנה..
    ויש כמובן את יפו, בתי הנרגילות מציעים מתחת לשולחן להכניס ירוק, לא בדקתי, שווה להסתובב לשאול. סביר להניח שהאיכות לא משהו..
    ויש כמובן את האתר המהולל webehigh,
    http://webehigh.org/jaffa-israel/

9. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תודה! עזרת מאד

10. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    סליחה על השאלה המפגרת... ב"בתי הנרגילות ביפו" הכוונה למקומות שמוכרים בהם נרגילות וטבק או במקומות שיושבים שם לעשן נרגילות?

11. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    כמו שכתבתי לך, זה מידע שלא בדקתי בשטח. אבל מאמין שזה איפה שמעשנים ולא בחנויות נרגילות.

12. arturiop

arturiop חבר חדש

לייקים:
    1
    גבר לך לתחנה הישנה בתל אביב ברחוב נווה שאנן במדרחוב תעשה כמה סיבובים ותאמין לי יבואו אליך לבד:)

13. אוכלדלקות

אוכלדלקות חבר חדש

לייקים:
    3
    הסודנים בתחנה מרכזית לא משהו בכלל,לא ממליץ לך ולמרות שאני רואה שאתה נגד זה אני עדיין ממליץ לך לגדל לך איזה עציץ נחמד,כל עוד לא תספר לאף אחד אתה לא תתפס השוטרים לא קוראים מחשבות פשוט אל תספר ואל תגלוש ממקור לא בטוח ובקטע שאתה מעשן יותר ממה שאתה צריך טיפה איפוק עצמי לא יזיק לך אחינו אתה אדם בוגר אתה יכול להסתדר עם כמה גרמים בארון מבלי לגעת יותר מפעם ביום,תחשוב על זה טיפה יותר לעומק ואם בכל זאת אתה נגד אז אני מצטער לומר לך שאין לך הרבה מה לעשות פה ועדיף לך לגדל במקום להתחיל לחפש דילרים שכל כמה חודש אחד אחר נתפס אז צריך להתחיל לחפש אחד אחר והמסע מתחיל מחדש ולהתקע כל תקופת יובש סח ומבואס עם בולבול ביד ואני אומר לך את זה בדוק אבל כל זה לשיקולך אני רק נותן לך פה עצה. חוץ מזה שהסיכון הרבה הרבה יותר גדול וגם כל יום מחדש כשאתה קונה מדילר במקום פשוט לגדל בבית עציץ בלי שאף אחד יראה,ואם כן תלך על גידול הכי חשוב אל תמכור לאף אחד גם לא גרם בודד ובאמת שאין לך בכלל מה לדאוג

14. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תודה חבר גידלתי בעבר ובאמת מהבנה שזה הכי פשוט התחלתי לא מזמן מחזור גידול של צמח נוסף
    ובכל זאת לצמח (אוטומטי) לוקח חודשיים וחצי שלושה להבשיל... זה לא מעט זמן לחכות.
    בקיצור תודה על כל העצות בהזדמנות שאהיה באיזור התחנה הישנה אעשה סיבוב ונחכה ונראה מה יעלה בחכה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!