1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך לשמור על טיפות של אסיד שנמצאות בתוך בקבוק עם מים?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י נטעלי, ‏12/7/15.

1. נטעלי

נטעלי חבר חדש

לייקים:
    0
    טיפות של אסיד שמעורבבות במים.. למקרר? אם כן לכמה זמן אפשר להשאיר את הבקבוק שם?

2. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אני לא כותב את זה מניסיון אלא אחרי שיטוט קצר בגוגל כי השאלה שלך עניינה אותי: דבר ראשון לא לערבב עם מי ברז, כלור אמור לייצר תגובה גרועה עם LSD ולא ישאר כלום אחרי זמן קצר.
    צריך לזכור שני חוקים בסיסיים לאיחסון LSD, לשמור מפני חום ולשמור במקום חשוך (לא לתת לאור להיות במגע ישיר עם האסיד). בנוגע לבולים יש עוד חוקים בסיסיים כמו לא לשמור בנייר כסף כדי שלא ייצרו תגובה כימית ולשמור את הבולים יבשים. באינטרנט נאמר שלשמור את הבקבוק בפינה חשוכה בפריזר זה אידיאלי, אך לא מומלץ להקפיא את הבקבוק שוב אחרי שהוא הוצא לשימוש בפעם הראשונה, דבר כזה יפגע בחומר שנמצא בפנים (שוב, לא ידע אישי שלי אלא ציטוטים מתגובות אקראיות שנראו לי כעצות סבירות) הרוב ממליצים שאם את מקפיאה את האסיד תעשי את זה לפי מנה (שנראה לי די מסורבל ולא סימפטי אבל שוב אני רק מצטט). אם את מחליטה לשמור את הבקבוק במקרר נראה לי מומלץ לכסות אותו בבד או כל כיסוי שלא יחשוף את המים שבתוכו לאור של המנורה, כמו כן הרבה ממליצים שלא לשמור במקרר אלא בפריזר בגלל חשיפה לאור (שכיסוי כנראה יפתור) וטמפרטורות משתנות בעקבות פתיחה של דלת המקרר לעיתים קרובות.
    כתבתי בלשון נקבה כי אני לא מכיר "נטעלי" זכרים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!