1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איך עדיף לי לגדל?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Omega, ‏28/5/15.

1. Omega

Omega חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי כרגע 2-3 עציצים בני שבוע הם עדיין בתוך כוס.. בגודל אצבע. השאלה היא איך עדיף לי לגדל? אני רוצה שיצא לי כמה שיותר חומר וחומר טוב לא חרא.. כרגע עד עכשיו הם גדלו בחוץ מאור שמש. הבנתי שגידול בארון עם תאורה ואוורור לא יתן לצמח לגדול לגדלים מטורפים משמע שכמות החומר תהיה קטנה... אם אני אמשיך לגדל את הצמח עם מים ואור שמש כמו בטבע, הוא יתן לי חומר טוב? ועד מתי הוא ימשיך לגדול? אני הייתי רוצה שהוא יגדל אפילו לגודל של עץ אבל לא נראה לי שזה אפשרי.. ואם כן אז החומר יהיה פחות איכותי? איך זה הולך?

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    גידול פנים שנעשה לפי הכללים ייתן לך יבול לא פחות, ואף יותר מגידול חוץ.
    תסתכל על גידול הפנים כעל עולם שבו אתה יכול לשלוט על כל הפרמטרים שמשפיעים על הצמח, אור, אוויר, טמפ', לחות, לא לחינם רוב מוחלט של הגידולים בקולורדו למשל הם גידולי פנים.

ובנוגע ליבול: פרמטר מספר 1 הוא הגנטיקה, הטיפול והתנאים שתעניק לצמח יכולים רק לממש את הגנוטיפ שלו לפנוטיפ שייצא. ממליץ לך להשקיע בגנטיקה איכותית של מטפחים כמו dutch-passion, יש להם זנים עם יבול גדול מאוד.

Enpo.ip אוהב/ת את זה.
  3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הגידולים בקולרדו הם גידולי פנים כי המזג אויר לא מאפשר גידול קנאביס במשך 10 חודשים בשנה.

אתה אולי יכול לשלוט בכל הפרמטרים בגידול פנים, אך אתה לא יכול לספק לצמח את הדבר החשוב ביותר, הרבה אור!
    תאורה מלאכותית פשוט לא מדגדגת את מה שאתה יכול לקבל מהשמש.

גידול חוץ יתן לך יבול מקסימלי.

בהצלחה!

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    תצתרך ארון גדול אם תרצה לגדל מפלצת בתוך הבית
    עכשיו כבר אי אפשר לגדל מפלצת בגידול חוץ
    אבל זה עדיף מכלום
    אני ממליץ להעביר עכשיו לעציץ סופי של לפחות 15 ליטר ולעשות בגידול חוץ. יש לך עד ספטמבר שהצמח יגדל אוקטובר קציר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!