1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אין זוגיות , אבל רוצים אורגזמה קטלנית?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Bong, ‏26/12/13.

1. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    אני יודע שזה ישמע לחלק חולני והומאי מה שאני אומר או רק הומאי (אם אתם מסטלבתים אל תהיו נדושים תהיו יצרתיים, שיהיה מצחיק )

שאתה מאוננן במיוחד אם השפעה קנאביס, פשוט דחוף לך אצבע קטנה בתחת, (לא עד הסוף , האלה פס אחד של אצבע) ובאמצע שאתם מאוננים- את האצבע הזאת תשחקו איתה בפנים, ואני מבטיח לך שאתם גורמים אתם תהנו ברמה שאתם לא רגלים מאוננות ובסקס... ובסקס אני גם לפעמים עושה את זה ,אם ידידות מין שאנחנו ממש פתוחים. או שאני לבד אני לא מתבייש אבל שאני אם מישהי בזוגיות זה דיי יפדח אותי בהתחלה כמובן.
    אבל זה מעיף לאוויר. "תאמינו לי"

יש עד מלא שיטות ויהיה כיף אם כל אחד יגיד משהוא שלדעתו יכול לשפר מאוד את האוננות או את חיי המין.

ומי שחושב שזה הומאי , שלא יעשה, אבל מי שיש לו ראש פתוח שינסה. אני יודע שהדבר הזה ידוע לחלק גדול מפה, אבל אני בטוח שהרבה לא ניסו את זה על האמת רק בגלל הסטיגמה של הומו.

לגביי מה שאתה אוהב לראות בפורנו זה לא כזה ישנה, מסקס רגיל עד חרא בפה.

"מי יגיד שזה לא קשור לפרום, לדעתי אם טרפים יכולים להיות קשורים גם אורגזמות יכולות, שניהם מביאים סוטול קטלני וחוכמת חיים"

אתה לא חייב לפרסם לאף אחד ממה אתה נהנה בחדר המיטות או מפורנו , ומין זה בן הדברים הכי חשובים שיש, אם תלמד את אצמך להנות כמה שיותר מסקס (חוקי) אתה תהנה מהחיים ברמה שאתה לא מבין בכלל.

"וזה לא סתם שכל הגאים שמחוץ להארון, מאושרים מהתחת ... "לא משנה מה תגיד להם" :p

#1 Bong, ‏26/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏27/12/13
  2. Zoro

Zoro חבר חדש

לייקים:
    0
    וואלה אחיי ניראה לי יש לך סימן עגול כבר על השפתיים מרוב שאתה לא עוזב תמכשירר
    אתהה מסטול מהתחתת חחחחחחחחחח
    ויפה מה שכבתה

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אתה יכול להיות פילוסוף!
    ולכל מי שראה weeds מומלץ לדחוף מחבט טניס לתחת :)

4. JoNy

JoNy חבר חדש

לייקים:
    0
    חחח זה לא נעים לדחוף אצבע לתחת .. כמה עישנת שהכאב לא מורגש ? :confused:

5. Bong

Bong חבר חדש

לייקים:
    2
    "לא יודע בחיים לא הכנסתי עד הסוף - וגם לא דיברתי על מלאה רק עד הפס הראשון וזה בכלל לא מורגש.

#5 Bong, ‏27/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏27/12/13
  6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    בנאדם, אתה גדול!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!