1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איפה אני יכול להשיג את הצמח\חומר וכו'

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Dealer, ‏30/6/13.

1. Dealer

Dealer חבר חדש

לייקים:
    0
    מאיפה אני משיג\קונה את הצמח\חומר או מה שזה יהיה?
    ראיתי סרט How to make money selling drugs וזה ממש עניין אותי .
    איפה אפשר להשיג, ומשהו שלא הבנתי אחרי שגידלתי את הצמח, אני מוכר את הצמח? זה לא אמור להיות חומר לבן להסניף מהאף ?

2. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    דילר, חבר יקר, בין אם אתה סתם מנותק מן העולם או טרול, עוררת בי חשק עז לנגוח בך.

3. שוקו

שוקו חבר חדש

לייקים:
    0
    חחח :)

כן אה?

4. halel

halel חבר חדש

לייקים:
    2
    אם אתה מאד מעונין לקנות צמח תביא לי תצלום תעודת זהות שלך ומספר טלפון.

5. CaptainJane

CaptainJane חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחחחחחחח...

6. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    או שאתה מסטלבת או שאתה מתנסח מטומטם

אז ככה או ככה אני יסביר לך
    לסחור סמים זה סיכון אדיר אתה צריך לדעת לדבר עם המשטרה (כי עם לא מהר מאוד יתרפו לך תקים )
    בסוף המשטרה תדע שאתה סוחר המשטרה מקירה את הסוחרים יותר טוב מהמשתמשים ... כמובן תלוי כמה אתה מוכר עם יש אליך כמויוט קטנות ואתה מוכר רק לחברים ולאנשים מאוד קרובים אז יהיה להם הרבה יותר קשה לתפוס אותך עם אתה כיוון של העיר אז יהיה לך המון בעיות.
    שאני הייתי מוכר חשיש וחגי היו אצלי פשיטות פעם בשבוע בערך בממוצא + שמשטרה הייתה רואה אותי ברחוב זה היה נגמר בחיפוש הרבה מעצרי שווא ומה שאתה לא רוצה עד שהצליחו להכניס אותי לשנה (ופה הפסקתי הרבה מאוד לחץ לקחת )
    עד היום יש אצלי חיפושים אבל לא ברמה של פעם ולאט לאט הם היבנו שעזבתי את העולם הזה.

לא הייתי ממליץ לך להכנס לזה עם אתה לא מקושר פחד ועם חוכמת רחוב להתחיל לסחור אתה צריך רק דילר שמוכר בכמיוט של כמה פלטות או בהרבה גרמים של ירק או קוקאים אקסטות
    הרווח שלך צריך להיות נקי של מעל 1000 שקל ביום עם לא אז זה פשוט לא שווה לדעתי תסיכון (הוצאתי 55 אלף שקל עורך דין עם לא הייתי מקבל שלוש שנים בשקט)

בקיצור זה עולם קשה ואתה צריך לעשות תבחירה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!