1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איפה מתחילים בשביל לקבל אישור (למי שבאמת מגיע לו)

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י simchaleh, ‏18/8/14.

1. simchaleh

simchaleh חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם, אני משאר לעצמי שזה שאלה ששאולים הרבה, אבל לא הצלחתי למצוא תשובה ברורה על זה, אז תסלחו לי אם זה מעצבן ששאולים את זה עוד פעם.

יש לי ולעוד חבר צורך גדול לקבל אישור אמיתי לקנבוס רפואי. אתם יכולים לתת לי חוות דעת אם נראה לכם אם אחד ממנו באמת ראוי. ואם כן, איפה מתחילים?

1)אני בן 28. אם בעייות קרוני (chronic) בכאווי ראש סינוסים חזקים מאוד מאוד כבר מאז שאני זוכר. גם האוזנים שלי תמיד נפוחות בפנים. אני לא יכול כל החיים לחיות על כדורים של כאב ראש ומחפש משהו יותר פרקטי וטבעי. חשוב לציין שאין לי עדיין אזרחות פה בארץ אבל אני גר על וויזה של תייר, האם זה משנה?

2)המקרה השני שאני שואל עבורו, זה חבר. בן 50, אם בעייות של שבירת דיסקים ברגל, וכואב מאוד. גם בעייות של חוסר טעבון לאוכל, וטראמה ממיקרים בהעבר. יש לה ניירות על השבר, והעבר שלה אם בעייות של טראמה וכו.
    האם יש להם סיכוי לקבל, ואם כן, מה התהליך?

תודה רבה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!