1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אישור לפוסט טראומה עם תסמיני דיכאון?

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י tommy25, ‏1/10/16.

1. tommy25

tommy25 חבר חדש

לייקים:
    1
    חג שמח,

אני פוסט טראומתי, עם תסמיני דיכאון ומטופל באינטנסיביות אצל פסיכיאטר עם תרופות שלצערי לא הגיבו עד כה, עברתי כבר כמה סוגי תרופות וכולם כשלו, לדברי הרופאים זה דיכאון שמלווה לפוסט טראומה וזה דיכאון עמיד שלא מגיב לתרופות, הדבר הבא זה או נזעי חשמל וגרייה מגנטית או קנאביס(מניסיון עברי במדינות חוקיות בעולם הצמח עושה לי פלאים, ערים כמו פראג ואמסטרדם), בינתיים הרופאים לא הזכירו את השלב הבא, אבל אני יודע שאין אפשרות אצלהם לקנאביס כי הם לא מבינים בעניין ואפילו לא יודעים כיצד להגיש בקשה, ואפילו לא מראים זכר לגרייה מגנטית או נזעי חשמל.

עכשיו לאור כל זאת ולאור שאין תגובה לאף תרופה וזה שהרופאים הרימו ידיים, מה אפשר לעשות בנידון: האם יש סיכוי להגיש אישור ולקבל אישור על פוסט טראומה ודיכאון שמלווה לבעיה?, אני גם לא ישן בלילות וישלי סיוטים מהטראומה, כעיקרון זה תסמיני פוסט טראומה עם דיכאון, מה הדבר הבא, איך מגישים בקשה ואצל איזה פסיכיאטר(הרי המון פסיכיאטרים מתנגדים לקנאביס רפואי), בבקשה אני צריך קצת עזרה

2. tommy25

tommy25 חבר חדש

לייקים:
    1
    ????

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    האם ניסית לפנות לשלומי סנדק?
    חפש אותו בגוגל או בפייסבוק.

4. tommy25

tommy25 חבר חדש

לייקים:
    1
    ניסיתי אך לא עונה, ישלו כאן משתמש?

5. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    הייתי בחופשה קצרה לרגל החגים...
    אם האירוע בגללו אובחנת כסובל מפוסט טראומה היה לפני 3 שנים ומעלה - יש לך סיכוי מצויין לקבל את הרישיון ואשמח ללוות אותך בתהליך.
    לפרטים דבר עם מאיר 054-9753003,
    ראה http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4833198,00.html

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!