1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אישור לקנאביס רפואי

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י AnonymousUser, ‏12/6/20.

1. AnonymousUser

AnonymousUser חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, אני ילד בן 16 ויש לי חרדה חברתית מהסוג הכי קשה, שאני במקומות ציבוריים עם אנשים שאני לא מכיר אני מרגיש את כל האדרנלין בגוף ואני לא מצליח לדבר עם אנשים.
    לא נפגשתי עם פסיכולוג או פסיכיאטר אבל ניסיתי לעבוד על זה בעצמי בלי יותר מדי הצלחה.
    וויד זה הדבר היחיד שעוזר לי, בשנייה שאני לוקח שאכטה אני מרגיש את כל הלחץ יורד ואני מצליח לדבר עם ילדים בשכבה שלי כמו בן אדם נורמלי.
    בגלל שבגיל שלי לא עושים בוכטות ובשביל לתת לעצמי טיפול רציף, אני נאלץ לקנות חשאב מסריח שנראה יותר דומה לטבק ואני מפחד מהפגיעה שהוא עושה לי לגוף.
    רציתי לדעת אם לאור המצב אתם חושבים שיש סיכוי שאוכל לקבל בדרך כלשהי קנאביס רפואי ואם אספר את זה לרופא\פסיכיאטר\וואטאבר הוא יהיה חייב לשמור על חיסיון בכל מקרה גם אם לא יסכים לתת לי וידע שאמשיך להשתמש בסם "אסור".
    תחסכו תגובות של גיל וכל החרא הזה, אני לא בא לשחק ואני לא לוקח תחומר בשביל סטלה אלא בתור תרופה ואם להגיד תאמת אני פחות אוהב סטלות חזקות ואם כבר זה אחד מהדברים שנחשבים כיתרון בשבילי בחומר הזול.

2. AcidRain419

AcidRain419 חבר חדש

לייקים:
    1
    הסיכוי לקבל קנאביס רפואי בגיל שלך הוא אפסי בכל מקרה, אחת הסיבות שבגללן יכולים לא לאשר מרשם היא עבר של התמכרות אז עדיף לא לדבר על זה אם המטרה היא לקבל רישיון בסופו של דבר. יש דברים כמו Gabba ו HTP-5 שנמכרים כתוסף תזונה ולכן לא מצריכים שום מרשם והם גם די זולים, תקרא על זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!