1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אכלתי שחורה קרה לכם אחד מהדברים פה ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Kafa la kafe, ‏28/11/21.

?

קרה לכם

1. כן

2. לא

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
  1. Kafa la kafe

Kafa la kafe חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן אני מעשן שנה כמעט קנאביס
    כל הזמן אני מקבל את זה כיף ונהנה מזה זה אף פעם לא עשה לי רע
    עד שאכלתי שחורה כמו שלא אכלתי בחיים שלי
    זה קרה בגלל שהייתי מעשן יום אחרי יום רצוף ואז הפסקתי לחודשיים וחזרתי שוב לעשן רק שהפעם שחזרתי לעשן עישנתי בבית של ידידה
    ואז אכלתי שם שחורה רצחנית
    הרגשתי שאני עומד להתעלף שאני נחנק שאין לי אוויר היה לי כאב ראש והרגשתי הרבה לחץ
    אני חושב שזה היה בגלל הלחץ שאמא שלה לא תכנס ותראה אותי מעשן לה בבית וגם הבית היה סגור החלונות הכל הרגשתי בכלא זה השחיר אותי וגם הידידה השחירה אותי היא לא הפסיקה לדבר
    ואחרי זה לא נגעתי בזה שוב עוד שבועים
    ואז עוד פעם חזרתי לעשן
    חשבתי שבבית שלי אני לא אקבל שחורה
    כי הייתי מעשן בבית ואף פעם לא אכלתי שחורה כזאת
    אז הדלקתי שוב בבית שלי הפעם ועם אותה הידידה
    ואז קיבלתי את זה כיף והכל היה בסדר
    ואז שוב זה חזר ושוב קיבלתי שחורה איתה
    ושוב הרגשתי שאני עומד להתעלף
    ושאין אוויר וקר
    אז הלכתי לישון עד שזה עבר
    ואז שקמתי פתאום התחלתי להרגיש שאני דלוק גם שאני לא מעשן
    וזה הלחיץ כזה וכל השבוע אני רק מרגיש שאני דלוק ואני לא יכול לצאת מזה וזה בא לי שוב וחוזר לי גם שאני לא מעשן וסתם במיטה אני מרגיש מה שהרגשתי בשחורה שאני עומד להתעלף ויש לי כאב ראש
    ואז אני נזכר שאני לא דלוק בכלל וסתם יש לי איזה טראומה קרה לכם ?
    ואז לא נגעתי בזה שוב איזה שלוש חודשים
    ואז עוד פעם חזרתי הפעם לא עישנתי עם אותה הידידה
    עישנתי עם חברים שלי שהתחלתי לעשן איתם את זה בפעם הראשונה מי שאני רגיל אליהם
    ופה לא אכלתי אפילו שחורה אחת קיבלתי את זה שוב כיף הכל היה כיף ולא נכנסתי לשחורה
    ואז זה איפס אותי
    וכבר לא הייתי מרגיש שאני דלוק שאני לא מעשן ושאני עומד להתעלף וכאלה
    אבל מה שעברתי השאיר בי סוג של טראומה
    אבל זה עבר ברוך השם
    ואז יצא מצב שרבנו אני והחברים
    אז הפסקתי לעשן כי אני סוג של תלוי בהם בשביל לא לחטוף שחורה
    אבל אני מת לחזור לעשן שוב
    זה עושה לי טוב וכיף רק שיש לי טראומה מהשחורות האלה
    רק שהפעם אני חוזר לעשן לבד מה אתם אומרים ? כדאי ? וקרה לכם חלק מהדברים שסיפרתי ?

2. StrainHunter

StrainHunter חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אחי
    היה לי ממש כיף לקרוא את מה שרשמת, ותודה ששיתפת.
    אני שמח שפעם אחת רעה לא גרמה לך לפחד מהצמח והוא קרא לך שוב לנסות ולהכיר את עצמך דרכו.
    העניין שלך עם הצמח לא צריך להיות תלוי שאף אחד אחר, כשאתה מרגיש שבא לך לעשן וזה יעשה לך טוב תעשן, כשאתה מרגיש שזה לא אל תעשן. זה לוקח שנים של ניסיון והתנסות אישית עם הצמח ואיך אתה יכול לשלב אותו בחיים שלך, סהכ הכל הוא עושה לך טוב ברוב הזמן, צריך לנסות ללמוד לחיות איתו.
    אני מעשן כבר בערך 8 שנים ואני רק בשנים האחרונות התחלתי להבין איך אני יכול לשלב אותו בחיי היום יום שלי ככה שהוא לא ישתלט עליהם כי אני לא רוצה להפסיק לעשן אבל הצמח עוזר לי לפתור הרבה דברים בחיים שלי אני פשוט צריך לדעת איך לחיות איתו.
    החוויות הפחות טובות שלך עם וויד באות בעצם להראות לך שאתה נמצא במקום לא מתאים בדרכ.
    יכולה להיות גם סטלה רעה בגלל משהו פיזי, כמו להקיא כי עישנת משהו עם THC חזק או יותר מדי ואכלת דברים שהקיבה שלך רגישה אליהם, אבל בסהכ גם מזה אתה יכול ללמוד הרבה על הגוף שלך ועל עצמך דרך הצמח.
    ואל תפחד להרחיק אנשים שעושים לך אנרגיות רעות ואל תעשן ליד אנשים כאלה. כל אחד וההרגלי עישון שלו, אל תרגיש תמיד שאתה חייב לעשן מתי שלא בא לך, נכון שזה קורץ כי בסופו של דבר זה כיף אבל אתה יודע שאתה רגיש בזה וזה בסדר, יש אנשים שיותר רגישים וגם ביום יום, ככה תלמד להקיף את עצמך באנשים שהאנרגיות שלך איתם טובות.

3. Weed khalifa

Weed khalifa חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע אחי, מבין אותך לגמרי. אני גם הייתי במצב שלך ועישנתי רק עם חברים, וכשהבנתי מה זה לחזור הביתה מבית ספר, עבודה, כל מה שזה לא יהיה ולעשן את הוויד שלך זה מדהים. זה יותר עדיף אם המשפחה שלך יודעת שאתה מעשן אז אתה יכול לעשן ולהיות מסטול לידם. אם הם לא יודעים אז פחות עדיף אבל בכללי תזכור שהבית שלך זה המקום הכי בטוח שלך. לעשן בבית הכי טוב

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!