1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אם איזה דשן הייתם ממליצים לי להשתמש במצע מנותק?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מיסטר דוד, ‏21/9/15.

1. מיסטר דוד

מיסטר דוד קנאביסט

לייקים:
    5
    היי אני משתמש במצע מנותק וכרגע אם דשן אורגני.אבל עוד מעט אני עומד להתחיל גידול חדש.ואני צריך לדעת אם יש משהו יותר יעיל.והכי חשוב זול!! למצע מנותק.אני משתמש באדמה מהידרו שופ.וגם אם איזה דשנים אני יכול להשתמש עם אגדל עם קוקוס פרלייט.תודה

2. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    113
    אני השתמשתי ב"דשן ביו מרוכז" של green guard מספר פעמים גם בגידול באדמה וגם בקוקוס. חשוב להשתמש במד dts כי זה דשן נורא מרוכז וצריך לשים ממש טיפ טיפה בהתחלה ובהדרגה להעלות. יש בכל משתלה.
    אגב מקריאת הפוסטים שלך אני מבין שאתה מגדל די חדש ונשמע שאתה הולך במסלול שבו אני הלכתי בשנה שעברה, לנסות כמה שיותר מהר לגדל הכי מקצועי והכי מתוחכם שאפשר.... אם אני טועה אז מתנצל אבל אם אני צודק - מהנסיון המועט שצברתי, נראה לי שכדי לגדל היידרופוני צריך הרבה הרבה נסיון. תתמקצע קודם כל לדעתי בגידול באדמה. יש מספיק מה ללמוד ומספיק נסיון לצבור בגידול רגיל ופשוט באדמה לפני שאתה הולך לגידול היידרופוני ששם כל טעות קטנה יכולה לחסל לך כמעט מיידית את הצמח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!