1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אמסטרדם- נא לעזור

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י elel, ‏11/8/14.

1. elel

elel חבר חדש

לייקים:
    0
    חייב את עזרתכם (נא לא להסתלבט!... ואם כן אז קצת, בכיף, אבל גם תענו לי לשאלה) מתכנן טיסה בקרוב לאמסטרדם ועוד לא עשנתי. מה מותר מה מומלץ ומה אסור?

2. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    ברוך הבא,
    אני לא רואה הרבה טעם להמליץ לך על זנים מסויימים (אני בטוח שאחרים דווקא ירשמו לך פה) כי זה אינדיבידואלי.
    הכי טוב זה שתלך לקופי שופ ותגיד למוכר שם שזאת פעם ראשונה שלך. הוא ימליץ לך על זן קונקרטי שיש לו (שזה עדיף מאשר שנשלח אותך למסע אחד זן מסויים).
    מה שכן כדאי שתחליט זה אם אתה רוצה זן אינדיקה דומיננטי או סאטיבה דומיננטי.
    ככה למוכר יישאר רק להתאים לך זן יחסית חלש.

מה אסור? אל תאכל ספייס מאפין על היום הראשון. זה עולה ועולה ואין דרך לעצור את זה.
    תתחיל מעישון כי זה ההשפעה קצרה הרבה יותר.

הכי חשוב - תהיה רגוע וקבל את הסטלה ואל תילחם בה - ככה בונים סטלות רעות.

3. elel

elel חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה, הייתי בסרטים בגלל שאני יודע שה thc שם גבוה יותר מאשר הג'וינט שמעשנים בארץ (בצורה מכלילה). תודה על העצה של הספייס קוקי אמתין איתו כמה ימים... :mad:
    אתה (או את?) יודע להמליץ לי (ולשאר הנחמדים פה שלא הגיבו) על קופי שופס ככה יותר טובים או מיוחדים שהיית בהם, כמובן איכותיים ועם אתה מכיר עם מוזיקה טובה ורגועה- משמע סטייל פינק פלויד או דומיהם במוזיקה הפרוגרסיב- פסיכודאליים (קינג קרימזון, יס, קאראוון ושות') עם איזה כוך ככה?

4. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    אם זה מה שאתה שומע אתה גם בסדר עם אנגלית.
    ניסית לחפש באינטרנט?

אמסטרדם מלאה בקופישופס. חלקם קטנים במרתפים חשוכים עם שולחן סנוקר באמצע, חלקם ענקיים וגם מגישים שם קפה לצד הופעות ומוזיקה.
    ממליץ בלי קשר לעבור גם ב"גרועים". שעה מזמנך אבל מנסיוני (אם אתם אנשים מתקשרים שמחפשים אינטראקציה עם הסביבה) תמצאו שם אנשים מעניינים משני המינים.

5. Roger

Roger חבר חדש

לייקים:
    1
    יש אינסוף דברים שאפשר לומר לך, ובאותה נשימה אינספור דברים שאולי אין טעם - ותגלה לבד.
    אני אומר לך רק דבר אחד - הטיפ הכי טוב ששמעתי לאמסטרדם:
    לא משנה לאיזה מצב תגיע מהסטלה - תזכור שזה עובר. תמיד.

הידיעה הזו תמנע ממך "להכנס לסרטים" ותמיד תזכור אותה אם אתה צריך להרגע קצת מהעוצמות.
    צ'יל. תעשה חיים חבר, איזה כיף!

6. elel

elel חבר חדש

לייקים:
    0
    כן לגמרי כיף.. תגידו, אם אני רוצה לצאת קצת מאמסטרדם לכמה ימים, איזו עיר קרובה מומלצת מבחינת קופי שופס טובים וחברה נחמדים ככה? (ממה שזכור לי הולנד מדהימה- גם מחוץ לאמסטרדם)

7. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    סעו ל-וואליבי פארק.
    תעשו יום כיף. וקחו חומר מאמסטרדם. לא תמצאו איפה לקנות בחוץ.

8. elel

elel חבר חדש

לייקים:
    0
    בעודי משוטט לי בתפריטים מקוונים של קופי שופס נתקלתי במוצר הבא: kosher kush מישהו יודע להסביר wtf???

9. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    הזן הראשון בעולם שבורך על ידי רב. אינדיקה כבדה (ממה שקראתי).
    ושלא תטעה הוא לא כשר לפסח

10. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    דוד שלי שהיה באמסטרדם אמר שהוא נהנה שם כמו לא יודע מה אבל בגלל שהוא היה מעשן חומר מהארץ שםהיה לו חזק מידי ומהחוזק הוא הקיא 4 פעמים בסאטלות האלה ככה שאם בטעות תגיע לסאטלה כזאת אל תילחץ כי זה עובר תוך זמן קצר (מניסיון קרה לי 2-3 פעמים )

11. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    אם לא תילחץ גם לא תקיא.
    תבין שאתה בסטלה חזקה ממה שציפית ותגיד לעצמך שזה מזל שזה עוד כמה דקות יורד (גם אם מרגיש שהזמן לא מתקדם).

12. elel

elel חבר חדש

לייקים:
    0
    לא חשבתי שהוא כשר לפסח... אבל תהיתי האם המוצרים שלו פשוט כשרים (לא מניח שיש לו תעודת כשרות של העדה החרדית..) אני שומר כשרות וזה מרתיע אותי (יודעים אם יש מוצרי חלב בעוגיות?) מתלבט אם לקנות גרם ולדחוף לאוראו.. למרות שמן הסתם זה יותר טעים שזה מבושל יחד.. מיסטר טי יכול להיות שדוד שלך ישר הלך על הכבדים כיון שהוא היה בטוח שזה כמו בארץ ורצה סאטלה 'קשה'?

#12 elel, ‏15/8/14
    נערך לאחרונה ב: ‏25/8/14
  13. Mentol

Mentol חבר חדש

לייקים:
    4
    למה מי אמר שקנאביס בכלל לא כשר לפסח?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!