1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אנחנו חייבים עזרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ההוא משם, ‏1/4/16.

1. ההוא משם

ההוא משם חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום! אני יודע שזה לא פורום התארגנות או משהו אך בכל זאת אני רוצה רעיונות ועצות.
    חבר קרוב שלי עישן ירוק 20 שנה וזה עזר לו מאד, בשנה האחרונה הוא כבר לא מעשן והוא מעשן המון המון סיגריות, הוא עצבני כי אין לו את החומר. הוא הפסיק לקנות גראס כי זה יקר לו מאד והוא כל היום עצוב.
    ידיד נוסף שלי מעשן שנתיים אבל לו יש צרה אחרת - הוא פשוט לא מצליח להתארגן בכלל ומי שתמיד מכר לו נמצא עכשיו בכלא. גם הוא מדוכדך ומחפש כיוון כל יום.
    לי יש את שתי הבעיות וגם כשאני מתארגן זה יקר ולא מי יודע מה איכותי. לפעמים גם עבדו עליי בעיניים.
    מה עושים? אנחנו חייבים עזרה וכיוונים ולגדל אנחנו גם לא יכולים כי כמעט תמיד אנחנו לא בבית ויש לנו עבודות רוב היום.
    אשמח להצעות.
    תודה.

2. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    בשביל לגדל אתה צריך להיות בבית פעם בכמה ימים.

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אז אולי להתפלל לאלוהים...

4. xplay

xplay חבר חדש

לייקים:
    2
    1) אם החבר שלך יפסיק לעשן איזה חודש אז הכסף שהוא חוסך הוא יכול לקנות איתו ירוק
    2) שאותו חבר יכיר לך/לחבר השני שלך (שאין לו כיוון) את הכיוון שלו
    3) תשאלו אנשים מהעבודה

ההוא משם אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!