1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני מקרה מיוחד

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י בן יהודה, ‏3/8/18.

1. בן יהודה

בן יהודה חבר חדש

לייקים:
    5
    אני היום 47 נשוי ואב לשתי בנות
    אושפזתי לראשונה בגיל 27 בדיוק לפני 20 שנה
    בעקבות ויכוחים על העישונים ועל השימוש בקנאביס עם הורי שלאחר כמה חודשים של לחצים קשים הגענו לטונים גבוהים שגרמו להם לאשפז אותי בהוראת פסיכאטר מחוזי . והאבחנה היתה מצב פסיכוטי בשל שימוש בסמים פסיכואקטיבים .
    ככה עברו עליי כמה שנים של אשפוזים כפויים בשל רצון לכפות עלי להנפסיק את השימוש בקנביס שאז האמינו הורי שהקנביס ההורג תאים במוח ומזיק לבריאות , בינתים צברתי עבר פסיכיאטרי הכתוב במחשבים של בית החולים שבו אושפזתי ת
    לאחר מכן כשראו שאני חוזר להשתמש בקנביס לאחר תקופת הפסקה שנכפתה עלי בכפיה על ידי אשפוזים כפויים על ידי הורי שהאמינו ב אמת ובתמים שצמח הקנאביס מזיק אז בזמנו כשהיו מפרסמים פרסומות נגדו בטלויזיה
    תמיד באותה בתואנה של מצב פסיכוטי שנותן למחוזי יכולךךת לאשפז בכפיה .
    ןמיד השתררתי עם אותה האבחנה מצב פסיכוטי לא אורגני בשל שימוש בסמים פסיכואקטיבים בקוד פסיכאטרי הנקרא F19
    אך כשהגעתי לגיל 41 לאחר שהתחנתי והקמתי עסק עצמאי ושילמתי הרבגה כספים כדי לערער על המרב"ד לקבל את רישיון הנהיגה . עברתי משבר של חברה שעצתה אותי בשקים חוזרים שגרמו לי לויכוחים עם אשתי ושאר משפחתי שהאשימו אותי בכך
    ושוב הגענו לטונים גבוהים (שלאדם מאובחן בהפרעהה או מחלה נפשית אסור לע=כעוס ולהתעצבן ולהגיע לטונים כי הוא יוצא מן הכלל הנורמאלי שלהם מותר) בקיצור אוחנתי מחדש במחלה חדשה שהביקו לי : מניה דיפסיה אפקטיבית
    השאלה אם אני חסר סיכוי לחלוטין לקבל אי פעם רישיון רפואי לקנביס רפואי אי פעם בעתיד בחיי ?
    עברתי מעשה מגונה שהיה אפילו בבחינת אונס טרואמטי על ידי שמרטף בוגר בגיל צבא מעל גיל 18 בהיותי רק בן 7 בכיתה ב. וזה גרם לי לפוסט טראומה PTSD שכן מקבל היום רישיון לפי הבנתי .
    אבל כשסיפרתי לפסיכאטרית בבריאות הנפש את תוכניתי לקבל רישיון רפואי לקנביס בשל הוכחה שאוכיח שיש לי פוסט טראומה מגיל 7 . ושהקנביס יכול לעזור לי ואןלי יש לי סיכוי לקבל רישיון רפואי , אבל היא מיד ביטלה את רצוני בטענה שאפילו אם אוכיח שיש לי PTSD מילדות , ניתן לפסיכיאטר להוכיח שPTSD התפתחה מחלת נפש חדשה ההמניה דיפרסיה הזאת שהדביקו לי לפני כ 7 שנים כפי פולארי אפקטיבי שזה אומר שזה גרוע יותר מרק מניה דיפרסיה שהתוספת אפקיבי הוא מקרב את המניה דיפרסיה לכיוון הסכיזופרניה .....
    בקיצור השם שלי מוכתם ונגוע ומלוכלך בכתמים של עבר פסיאטרי שדי דומה לעבר פלילי של עברין , ובסיסי הנתונים שאגרו עלי נתונים במשך השנים מלאים טעויות ושקים ובדיות ןמוכתם בהמון שקרים בשמות של הפרעות שונות בהתחלת הדרך של שימוש הקנאביס והפך ממש למחלת נפשש מוכרת וידועה בין המניה דיפרסיה לסכיזופרניה ובנוסף הוססיפו מחלת התמכרות לסמים שיצרו מושג חדש ברפואת הפסיכטריה הנקראת תחלואה כפולה .שהדביקו עלי והפכו אותי לקרבן של מערכת בריאות הנפש , שכולם סביבי מרוויחים תעסוקה ועבודה שבזכותי קיימת להם בנסף משכורת של עובדי מדינה עם כל התנאים עד לפנסיה בזמן שאני מקבל קצבה מתחת לשכר המינימום , כשהם מקבלים תקציבי ענק ממשרד הבבריאות ומרוויחים משכורות של עובדי משרד הבריאות שמספר העובדים המטפלים בחולים מהפסיכאטרים דרך האחיות והעובדים הסוציאלים והפקידים והפקידות ופסיכולוכים ועובדי הרווה והמדרכים ומתאמי הטיפולי בקיצור מאות ואלפי משרות מאוישות בכדי כביכול לעזור ולשקם את הקובנות הללו שנלכדו ברשת של מערכת בריאות הנפש הניזונה מהם .לכו לכל מרכז בריאות הנפש בכל עיר בארץ ותספרו את מספר המטופלים לעומת מספר העובדים במרכז במקסימום של תפקידים שרבים מהם מיותרים והם אוכלי חינם שמספרם הוא לפחות פי עשרה ויותר ממספרם של המטופלים שנלכדו ברשת כשהם אובחנו לראשונה כחולים במחלת נפש כלשהי שפתחו להם תיק פסיכאטרי כמו שפותחים לעברין שעשה עברה ראשונה תיק פלילי ראשון . שמכתים אותו ואת שמו במחשבי המשטרה או הפסיכיאטריה שהפכו אותם המסכנים הקורנות שנלכדו ברשתם לצרכני סמים פסיכאטרים אחרים אחרים שבאמת מזיקים להם לאורך זמן שימוש ארוך . והופף אותם לאנשים הסובלים מסטיגמות חברתיות כשהסמים הפסיכאטים כבר מתחילים להזיק ולעול והופך אותך לזומבים או לבעלי תנועות לא רצוניות ולבעיות רבות במערכת העצבים העלולה לגרום להם אף לפרקינסון החולה המאובחן המטופל כביכול מרצונו שכשהוא מאמין שהם באמת רוצים לעזור והוא מקבל ברצונו החופשי בשכנוע ששוכנע או בכפיה בצו הוראה מהפסיכאטר המחוזי שיכול לכפות תרופות סמים בכפיה בכח באלימות וכך גם החור מתיר לועדה של שלושה פסיכיאטרים שיכולה לכפות בכפיה על אזרח לקבל את התרופה שהיא סם לא ידוע על נזקיו שמסוגל לגרום לאדם או מרצונו החופשי או בשימוש בגברתנים אלימים בכח אלים ובקשירות בבידוד ארוך וזריקות שעדין הרופאים וגם חברות התרופות לא ממש מודעים לנזקים הבלתי הפיכים הנגרמים לאותם הקורבנות שנכדו ברשת הזאת .לכל חייהם שסטטיסית מוכיחה שתוחלת חייהם קצרה ב 20 אחוזים מתוחלת החיים הממוצעת של שאר בני האדם בעולם שלא נוטלים תרופות סמים פסיכטרים לכל חייהם .שהם המסכנים הקורבנות עוד משלמים על התרופות כל חייהם מהקצבה הנמוכה משכרהמינימום של הארזחים בחברה , ןזאת מחלה שנקבעה לכל חייהם בגלל הטענה של הפסיכיאטרים שלמחלות הנפש הללו (שסך הכל גילו במאה הקודמת )לא ניתנת לריפוא מלא וחזרה להיות אדם בריא לכל חייהם ויהיו חולים ןמטופלים ומשרתים את האיטרסים הכלכלים של העובדים במערכת הנפש הזאת וגם יממנו את חברות התרופות לכל חייהםשיתקצרו ב 20 אחוזים , בקיצור אין לפסיכיאטרים בכלל שום תרופה שתבריא את המחלות שהמציאו באבחון סטטיסטי של מספר אירועים שעבר בן אדם שמספיק לפסיכיאטר לאבחןאדם כחולה במחלת נפש ללא שום דרך לריפוי לכל חייו תוך 10 דקות של אבחון .
    השאלה שלי ההיא האם אני יכול לצאת מהרשת הזאת שטמנו לי להבחר כקורבן אקראי של המערכת הזאת שתחזיק בי לכל החיים , האם אני מסוגל לשנות את הסטטוס הרפואי הפסיכאטרי השגוישקבעו לי כל מיני פסיכאטרים באבחנות שונות במשך חיי שאבחנו אותי כל אחד מהם תוך שיחת קצרה של 10 דקות בלבד , שכל אחד מהפסיכאטרים שכביכול טיפלו בי . כל אחד מהם רשם לי תרופות שונות ואחרות מחברות תרופות שונות לגמרי אחד מהשני.האם אני מסוגל בעזרת עורך דין או מישהו אחר שיכול לשנות את הסטטוס העכשוי שיאפשר לי גם לקבל חופש מהרשת שכולאת אותי כאסיר של המערכת במדינה שבה נולדתי . ולקבל רישיון לשימוש בקנאביס רפואי בעל עשרות תכונות של ריפוי רבות מפיזיולוכ=גיות של דלקות ועיכוב תהליכים סררטנים בגוף ומחליש כאבים ונותן תיאבון וגם משפיע נפשית כשמשמח ומוציא מדיכאון ומרגיע אותי באופן כללי ועושה לי מממש רק טוב ולא גורם לי לשום פסיכוזה שטוענים כך הפסיכאטרים שלא מרשים ולא ממליצים לתת לי באבחווני של הסטטוס הנוכחי שם סיכוי ןלקבל רישיון לשימוש . ובטח אם הייתי מקבל רישיון לשימוש אז היו שוללים לי את רישיון הנהיגה לודאי , כמו המצב הנוכחי שבכל אישפוז בכפיה שעברתי בגלל שימוש בקנאביס שגרם לויכוחים וריבים משפחתים שגרם לאשפוז שלאחריו שללו לי את הרישיון נהיגה כבר לפחות ארבע פעמים שנאלצתי לשלם אגרות של אלפי שקלים ולשלם לעורדי עוד אלפי שקליים ואני מתקיים מקצבת נכות נמוכה מהמינימום . ארבע פעצים נשלל לי הרישיון בחיי ללא עברות תנועה בכלל כשיש לי 0 נקודות בבחשבון .
    אסיים שוב בציון העובדה הזאת :שאסרו הפסיכאטרים מתן של רישיון לשימוש בקנביס רפואי לכל המאובחנים במחלות הנפש שאיבחנו הפסיכאטרים ללא שום הוכחות מדעיות ממשיות רפואיות המוכיחות את קיומה של מחלת נפש כלשהי דרך איזו בדיקת דם או צילום של המוח . מחלות הנפש מאובחנת רק על פי סטיסטיקה של אירועים שחוה אדם שנאל במהלך שיחה קצקרה עם פסיכאטר השואל אותו שאלות שמספיקה לפסיכיטר לאבחנו באחת מהמחלות תוך 10 דקות של שיחת שאלות ותשובות . x

Jeff green אוהב/ת את זה.
  2. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    5
    לא. אין מצב שיאשרו לך.

3. Ozorozo

Ozorozo חבר חדש

לייקים:
    1
    תעשה מחקר מקיף על זנים לא פסיכואקטיבים ותגדל..

Jeff green אוהב/ת את זה.
  4. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    5
    אני התכוונתי לומר שלא יאשרו לך בגלל שלמרבה הצער זה המדיניות לדחוף לאנשים תרופות. באמת נשמות אומללות שנפלו קורבן. מאחל לך באמת בהצלחה שתמצא את התרופה שלך ביעילות ובקלות.

בארהב מאוד מאוד פופלרי זנים עם cbd גבוה. אומרים שזה מאוד יעיל בטיפול. וגם cbd בכללי (לא בעישון אלא כתוסף תזונה) מאוד יעיל.

כדאי לך ללמוד על הנושא

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!