1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני מתוסכלת- למה הוא נראה ככה ?

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י Anna, ‏22/7/14.

1. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    הילד כבר שבוע במצב הזה:
    http://www.siz.co.il/my.php?i=ghnznzdz3jm2.jpg

- בן 3 שבועות כמעט - משקה אותו פעם ב3-4 ימים והוא לא גדל - קצות העלים מקופלים והוא בצבע ירוק צהוב בהיר.

למה ככה?? אשמח מאד לעזרתכם!

(הוא גדל באדמת משתלה- ללא תוספת דשן או משהו כזה -מקבל שמש בבוקר ושאר היום בתאורת פלורסנט מבוקרת טמפ' ולחות)

2. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    1. לא מספיק אור. כנראה הוא לא מספיק שעות בשמש ו/או ההשלמה של הפלורסנט לא מספיק טובה. צמחים בגיל הזה כבר צריכים אור חזק, מנורת גידול או הרבה שמש.
    2. הוא נראה קצת רעב. הייתי מוסיף קצת קומפוסט מלמעלה (לא צריך להפוך את האדמה) ומשקה על הקומפוסט.

3. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    קודם כל תודה...
    לפני שבוע שמתי למעלה קומפוסט ויש מצב שזה חירפן אותו??? אולי שמתי הרבה...
    כנראה שהתאורה היא הגורם המשמעותי כמו שכתבת-אנסה למצוא לזה פתרון -תודה רבה:)

4. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    אם שמת כבר קומפוסט (אל דאגה, אם פיזרת רק מלמעלה אין סיכוי של עודף קומפוסט) אז באמת רק התאורה. או הרבה, הרבה מאוד שמש (ישירה) או נורת גידול. אין דרך ביניים. הפלורסנט טוב לשבוע-שבוע וחצי הראשונים

5. ג'סי

ג'סי חבר חדש

לייקים:
    0
    הבעיה קודם כל בתאורה. אפשר לראות שהצמח מאד גבוה ביחס לפיצולים שיש לו.
    לגבי דישון וכו', אני לא חושב שצמח במצב הזה דורש באמת דישון מה גם שאפשר לראות בעלים קצת קצוות שרופים...

איזו תאורה יש לך שם בדיוק? מה נפח העציץ שהוא נמצא בו?

6. ג'סי

ג'סי חבר חדש

לייקים:
    0
    דרך אגב, ראיתי בפוסט אחר שלך שאת משתמשת בנורות CFL 2700K. דבר ראשון תחליפי דחוף ל - 6500K cool white (אפשר למצוא בכל חנות)
    עוצמה של 45W תספיק בהחלט לצמח בשלב הזה.

אני יודע שהרבה ימליצו לך להוסיף עוד ועוד ועוד תאורה. אישית אני לא מוצא בזה שום הגיון. עוצמת התאורה גם צריכה להיות בהתאם לשלב בו הצמח נמצא...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!