1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אני פאראנויד אולי תפסו לי תחבילה? (דחוף!!!!)

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י Yuval400, ‏17/12/18.

1. Yuval400

Yuval400 חבר חדש

לייקים:
    0
    לפני כמה ימים הזמנתי זרעי קנאביס בשם מזויף והמשלוח היה איסוף עצמי לסניף דואר שהכי קרוב אליי, עשיתי את ההזמנה ולקח לי רק 10 ימים עד שיהיה לי כתוב את זה:
    The item is on transport to the country of destination ISRAEL

The item is
    processed at the PostNL sorting center

The item is at the PostNL sorting center

The item is processed at the PostNL sorting center

The item is in transit
    The item is pre-advised

The Item is at the shippers warehouse

אחרי הסטטוס האחרון "the item is on transport to the country of destination" אחרי חמישה ימים היום מופיע לי באתר ישראל סטטוס חדש והסטטוס הזה הוא הסטטוס היחיד שהיא סטטוס של החבילה בישראל.. והיא:

"בתהליך העברה לנמען"
    מ:דואר נע *****(שם של עיר)
    ל:סוכנות ****** (שם של סוכנות סניף הדואר שבו הזמנתי אל)

כמו שאמרתי זה הסטטוס היחיד שמופיע באתר אין שום סטטוס אחר שאומר שהגיע למדינה או לישראל לא הגיע לשום דבר ולא כתוב גם שנסרק בישראל... ולא קיבלתי שום הודעה בsms על הסטטוס בישראל ואני מפחד שתפסו אותה או שוטר יבוא אל ביתי או לא יתנו לי תחבילכ כי שם הדוי, האם אתם יכולים להגיד לי אם נתפס או לא בבקשה? כמו שאמרתי שם מזויף מה שכתבתי.. מה שכתבתי זה בכלל לא דומה לשם שלי והשם הוא שם לא ישראלי שם אמריקאי.

#1 Yuval400, ‏17/12/18
    נערך לאחרונה ב: ‏17/12/18

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!