1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אנשים שהיו באמסטרדם תתפקדו למציאת קופי שופ

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י מיכאל, ‏18/1/15.

1. מיכאל

מיכאל חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים, הייתי באמסטרדם לפני כמה חודשים עם חברים וישבנו בקופי שופ שממש אהבנו, ומסיבה כלשהי שכחנו את השם.

בכל מקרה, יש לי תיאור כמעט מדוייק של הקופי שופ, אז אם מישהו יוכל לעזור לי למצוא אותו אני אודה לו מאוד.

כשנכנסים לקופי שופ, יש את הקופה מצד שמאל לרוחב הקיר, לא יודע אם זה יעזור אבל אנחנו די בטוחים שקנינו שם חשיש מרוקאי וקאפ קייקס חשיש בטעם שוקולד. מצד ימין היו מקומות ישיבה עם שולחנות צמודים לקיר. בסוף הקופי שופ היו מין ספות כאלה שנפרסו לאורך הקיר והיו ליד הספות שולחנות עגולים נמוכים עם נרות עליהם. הקומה השניה של הקופי שופ הייתה קומת שירותים כשמצד ימין זה התא של הגברים ומשמאל התא של הנשים. ברקע התנגנה מוזיקת רגאיי רגועה. הקופי שופ עצמו היה די חשוך עם אווירה אינטימית ושלווה. הכניסה אליו הייתה במאונך, יענו הכנסיה לא הייתה בפינה של הבניין.
    לפי מה שאני זוכר, הקופי שופ היה במרחק של כמה דקות הליכה מרחוב האורות האדומים.
    הקופי שופ עצמו היה די קטן וצר יחסית.

יש לי תמונה מהקופי שופ מבפנים, אבל בגלל שאני מהטלפון אין לי איך להעלות אותה, אם אפשר לשלוח הודעות פרטיות בפורום אולי אצליח לשלוח למישהו תמונה.

תודה מראש לעוזרים.

#1 מיכאל, ‏18/1/15
    נערך לאחרונה ב: ‏18/1/15
  2. מיכאל

מיכאל חבר חדש

לייקים:
    0
    מידע נוסף:
    מסתבר שבקופי שופ הייתה ירידה לקומת עישון נוספת בצד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!