1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אנשים שהתנסו באכילה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י cooldude1212, ‏19/4/16.

1. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    האם אפשר להיות פרודוקטיבי תחת השפעה של אכילה? בכמה ההשפעה שונה מהשפעה רגילה?

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    תלוי מאוד בזן שאתה משתמש, ניסיתי פעם להכין עוגיות חשיש, השפיע אחרי חצי שעה-שעה ונמשך כמה שעות.
    סה"כ ההיי מתאים יותר לאירועים חברתיים, אבל עם הזן הנכון שמתאים לפרודקטיביות בשבילך זה יצליח. גם מאוד תלוי בעד כמה הדילר שלך כנה איתך ולא משקר או מוכר זבל.

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    יש לי ממקור אמין נורת'ן לייטס, אני יודע שבעישון אני פרודוקטיבי אם כי קצת פחות מהרגיל, לא משמעותי.
    השאלה היא, אם באכילה ההשפעה שאקבל תיהיה מפילה יותר ותגרום לפגיעה ביכולות שלי יותר. כלומר יותר אינדיקה.

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    יש באורות הצפון בערך 80 אחוז אינדיקה אז סביר להניח שתיתקל בתחושות שיש בעיקר באינדיקה.
    לפי דעתי זה פחות ההשפעה של היי אלא התחושה שנוצרת מצריכה שעשית.
    באנג זה היי מידי, ברגע שלקחת אתה גם מקבל את היי,
    גוינט בין שאיפה לשאיפה מתחזק, התחושה יותר נינוחה ורגועה לעומת האינטנסיביות של הבאנג, שנגרמת כתוצה מצריכת THC לפרק זמן קצר מאוד משפיעה על הראש והגוף.
    אכיל אולי הביסים יהיו מהירים אבל ההשפעה תפעל אחרי חצי שעה והתחושה וההשפעה של היי תעלה לאט לאט אפילו יותר איטי מהג'וינט.

לפי דעתי שווה לנסות ולו רק בשביל לחוות עוגיות. זה עולם אחר מעישון\אידוי.

5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    תלוי כמה אתה אוכל. אם תדחוף עוגיה שלמה לפה אתה תקבל את הסאטלה אחרי חצי שעה בבום, ברמה שלא תוכל ללכת.
    פשוט תאכל רבע עוגייה ותחכה שעה לראות איך זה משפיע, במידה ואתה מרגיש צלול וטוב אתה יכול להישאר ככה או לאכול עוד טיפה.

cannabisnaut אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!