1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד במסיבת טבע

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י moshry, ‏11/5/16.

1. moshry

moshry חבר חדש

לייקים:
    2
    מישהו יכול להסביר לי או יותר ננכון עם זה סבבה במסיבת טבע לעשות??

HeavyDose אוהב/ת את זה.
  2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אם זאת הפעם הראשונה שלך עדיף שלא. כדי להגיע למצב שבו אתה נהנה מחומרים פסיכדליים במסיבת טבע, כדאי קודם להכיר אותם ואת ההשפעות שלהם על המוח שלך. LSD הוא חומר מאוד פוטנטי ובמסיבה זה יותר מורגש. המוזיקה, האווירה והאנשים מסביב מעצימים את החוויה ולפעמים זה בדיוק ההיפך ממה שהמוח צריך באותו הרגע. מציע לך לנסות כמה פעמים עם חבר\ה טובים בטבע (לא במסיבה) או בבית לפני שאתה מתקדם לשלב הבא.

3. moshry

moshry חבר חדש

לייקים:
    2
    תודה רבה !

4. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    אני הייתי אומר שתלוי גם אם זה קרטון או טיפה. קרטון בגלל שהוא ממריץ יותר (לא אמור אבל זה מה יש בארץ) טוב שיש איפה "לפרק" את האנרגיה וריקודים זה בדיוק בשביל זה... אם זה טיפה אז זה יותר מנטלי פסיכדלי ואז בהחלט מקום שמרגיש נוח, למשל חוךף הים אבל במקום בלי אנשים עדיף, עם חברים טובים שמרגיש בנוח, שאין חששות של אגו מולם וכאלה דברים. שאתה מרגיש איתם הכי חופשי בעולם. זה הכי טוב. ובכל מקרה שיהיה לכם פירות, ומיצים - זה מאוד עוזר וכיף.

HeavyDose אוהב/ת את זה.
  5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אתה צריך להגיע למצב מאוד נוח ובטוח בעצמך בכדי לנסות, וכמובן להיות בהשגחה של חברים טובים ומנוסים. בהצלחה

6. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    אני ממליץ במסיבה, אני מרגיש שאני פחות נכנס למחשבות עמוקות במסיבה ונהנה יותר מהקטע הגשמי ולא הרוחני שבאסיד. קצת כבד (לדעתי) 12 שעות של טריפ רוחני בפעם הראשונה שאתה עושה אסיד...

7. FreeDa Leaf

FreeDa Leaf קנאביסט

לייקים:
    63
    לדעתי אם אתה עם אנשים טובים, שאתה סומך עליהם שידאגו לך ולא יתפזרו יותר מדי, אז אפשר לקחת במסיבת טבע. אבל לא הייתי לוקחת במסיבה שהיא במקום סגור ומגודר, אלא במחתרת, שמאפשרת לך פחות צפיפות וגם לצאת אל הטבע ולטייל במידה ואתה מרגיש יותר מדי עומס במסיבה.
    תתחיל משפיץ (רבע קרטון), ואם הייתה חוויה חיובית בפעם הבא נסה חצי וכן הלאה.

HeavyDose אוהב/ת את זה.
  8. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    לדעתי במסיבה לנסות פעם ראשונה זה בן זונה, לפחות מהניסיון שהיו לי אם אנשים שאכלו פעם ראשונה במסיבה, וואלה הם נהנו
    גם אני ניסיתי פעם ראשונה במסיבה

9. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    בוא נגיד שפעם ראשונה לעשות במסיבת טבע יכול להיות כיף גדול וצחוקים של החיים.
    אבל גם יכול להיות נורא אינטנסיבי וחזק. זה תלוי רק בך.
    מה שכן אם כבר ובחרת ללכת למסיבת טבע ולעשות את זה. תיהיה במקום שהאוהל שלך יכול להיות מין בריחה, שהוא לא קרוב מידיי לרמקולים, אבל גם לא רחוק מידיי ככה גם ההליכה הארוכה יכולה לעשות בלבלות עם עצמך.
    ואם גם האוהל לא מספיק רגוע אל תפחד לקחת איתך מים כמה חברים טובים ולצאת לסיבוב רחוק עוד יותר ותחקור המקום בסביבה של המסיבה (עדיף לא לחצות כבישים עקב שיקול דעת לקוי) זה יכול מאוד לעזור לחווית הדלקה שלך.
    בקיצור אל תפחד מסטלה רעה כי בתכלס אתה אחראי עליה בעצם. תשנה משהו באווירה וכאילו זה כבר סרט אחר, פחות רע/טוב. תשנה את המציאות שאתה מרגיש ע"י תנועה פיזית ממקום רע למקום שיותר מתחבר לך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!