1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד ואנטיביוטיקה

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י Shimi678, ‏28/8/18.

1. Shimi678

Shimi678 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חדש פה ולא יודע ככ אם זה קשור לפורום אז לא לכעוס עליי אם לא פירסמתי במקום הנכון.
    יש לי שאלה ואני צריך מישהו רציני שמבין.
    לעשות אסיד וכמה שעות אחרי להתחיל לקחת אנטיביוטיקה בשם forulin שאמורה לנקות את השתן תוך יום אחד.
    (גם קנאביס משולב בעניין אבל אני יודע שאין בו סכנה בשום שילוב)
    האם יש סכנה בשילוב / סיכוי שהאנטיביוטיקה לא תעשה את העבודה שהיא צריכה לעשות?

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    סכנה פיזית אין, עד כמה שידוע לי. עקרונית אנטיביוטיקה מחלישה את המערכת החיסונית, מה שגורם לגוף להתמודד עם חוויות מנטליות בצורה אחרת. כדאי לסיים את הטיפול האנטיביוטי לפני שמעמיסים על הגוף עוד חומרים. אולי אפילו לשקול פרוביוטיקה.

3. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אין לדעת. לא מומלץ

ההשפעות הפרמקולוגיות של אנטיביוטיקה כל כך מורכבות, שהם עלולות להתנגש עם כל דבר.
    למשל - הורדה של חיידקים מסוימים מהמעיים תתבטא בשינויים ברצפטורים במוח (בין השאר-5HT2A) וזה מן הסתם ישפיע על הטריפ. גם עם וויד לא מומלץ. תחשוב על זה שבאותה מידה, האוכלוסיית חיידקים שלך גם היא זאת שבונה את הרצפטורים במוח שמהם אתה מתמסטל (CB1 - ירוק). זה נושא מורכב. אבל אפשר להגיד בבירור שאין לדעת ומאוד כדאי לך להימנע.

מציע לך שלא. ושמור את הטריפ לפעם הבאה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!