1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד זה מזיק?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י sQueeN, ‏10/10/16.

1. sQueeN

sQueeN חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,
    הייתי בכמה מסיבות ונדלקתי בערך כ-3 פעמים (קרטון,טיפה,MD)
    ורציתי לשאול אם זה מזיק למשהו בגוף כול פעם שאני נדלק?

2. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    אסיד וMD זה דברים שונים
    אסיד יכול להזיק במחשבה אם אתה לא יודע להשתמש בו נכון , וMD יותר ייפגע לך בגוף מבחינה פיזית , כי בתאכלס אתה לוקח ים של ספידים וזה מה שגורם לבצקות בעמוד שדרה וכו'.

אני נהנה משתיהם , לא כלכך אוהב אמדי בדיוק בגלל מה שכתבתי לך , אבל כשמשתמשים באסיד בצורה נכונה זה עושה פלאות :)

sQueeN אוהב/ת את זה.
  3. sQueeN

sQueeN חבר חדש

לייקים:
    0
    שמתי לב שזה הזיק לי טיפה בפוקוס ובמחשבה , פעם שעברה שלקחתי יצא לי טריפ לא כזה טוב , בגלל שסגרה תמסיבה שוטרים בלילה וחזרתי הבית דלוק ופחדתי שההורים ישימו לב.
    ועוד שאלה קטנה מה הכי טוב לקחת במסיבות?

4. Sandoz

Sandoz קנאביסט

לייקים:
    130
    תן לי להרגיע אותך שאת הכאפה שאתה מספר לי כמעט כל מי שהולך למסיבות עבר (גם אני) אז הכל טוב :)
    בכל מקרה ,
    אני אישית לא ממליץ לאנשים שלא מכירים את העולם הפסיכודלי ללכת למסיבת טבע , ולאכול רעל מאנשים שמוכרים שם.

תביא דברים בטוחים מהבית , מאנשים שאתה סומך עליהם, ואם אין לך מקור כזה לפחות תיקח משהו שמישהו קרוב אליך התנסה בו כבר.
    בעניין של מה עדיף... זה כבר בחירה שלך , הרבה אנשים פוחדים מאסיד בגלל שזה "משחק עם הראש" ומעדיפים לקחת אמדי כי זה יותר פיזי וגורם לך לאושר.
    אני אישית מאוד אוהב אסיד , אבל שוב , המקורות שלנו הן לא אותם מקורות , אני בטוח שעדיין לא התנסתה באסיד אמיתי בכלל , ואמדי טהור זה חוויה מדהימה , אבל עם בחורה או עם אנשים שאתה אוהב זה לא ממש לרמקול.. בגלל זה יש אמדי של "מסיבות" שמפוצץ בכל מיני ספידים וחארטות המכונים "אקסטזי".

בקצרה , תחליט אתה למה אתה מתחבר אל תתן למישהו אחר להחליט בשבילך , תלמד קצת על שתיהם באינטרנט ותראה מה התופעות של כל אחד מהם רק שהמידע שתמצא באינטרנט יהיה תקף לחומר טהור , אם אתה רוצה ללמוד עוד על החומרים שלקחת כנראה תפנה אל @שולגין

5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אסיד זה מדהים!
    רק בזהירות בבקשה :) .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!