1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד פעם ראשונה . שאלה...

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י lloa, ‏6/1/15.

1. lloa

lloa חבר חדש

לייקים:
    1
    בסופ"ש הקרוב , אני וכמה חברים רוצים לרדת לצפון להשכיר חדר , ולקחת אסיד פעם ראשונה , השאלה שלי , זה וכל החברים שלי אף פעם לא נדלקנו וזה פעם ראשונה של כולנו , עכשיו השאלה שלי זה אם אנחנו נישאר בחדר ולא נצא ממנו או שנלך לאיזה מועדון (לא מסיבת טבע, אם מישהו דרך אגב יודע על איזה מסיבת טבע באזור הצפון בסופש הקרוב אני אשמח לדעת עליה) האם זה פחות מומלץ להדלק מאסיד במקום סגור כמו חדר עם עוד 2 אנשים שגם לא נדלקו אף פעם ? ואם md זה יותר מומלץ לפעם הראשונה ?
    ואם מומלץ לערבב עם זה גם עישונים ואלכוהול ?
    ואם למישהו יש כיוון למיסבת טבע בצפון בסופש הזה אשמח לדעת . תודה.

2. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    1. אני ממליץ שפעם ראשונה תהיה במקום סגור כמו חדר או שתתרחש בקרבה למקום סגור (נגיד בצורה של גיחות מהחדר לסביבה הקרובה וחזרה לחדר אם מרגישים צורך). היתרונות של חדר הן מיטה זמינה להרגע בה ושליטה על כל הגורמים שמגרים את החושים. למשל אפשר לשלוט במוזיקה שמתאימה לך באותו הרגע ולא להצטרך להצמד לפליילסט של דיג'יי, אפשר לקבוע אם חושקים באור\חושך, בתפאורה של החדר וכו'... אפשר לסכם את זה בכך שבחדר אתה מתאים את התנאים לדרישותיך ולא מתאים את עצמך לתנאים שאתה נמצא בהם (כמובן עד נקודה מסויימת, תלוי בסיטואציה).
    2. אני לא חושב שמועדון מתאים לאסיד, במיוחד לא לפעם ראשונה. במסיבת טבע תמיד אפשר להתרחק ממוקד ההתרחשות ולהתבודד אם מרגישים עומס רגשי\חושי, יותר נוח למצוא את החברים כי אין צפיפות שנכפת על המשתתפים בגלל שהמקום סגור וזה גם מקום שנועד ללקיחת אסיד אז לא הולכים לנעוץ בך מבטים (כנראה). גם ממה שידוע לי על באי המועדונים, זאת לא סוג האוכלוסיה שאתה מעוניין לפגוש כשאתה בטריפ.
    3. Md הוא שונה שמיים וארץ מאסיד. אני אישית לא רואה דימיון מספיק חזק בין החומרים כדאי לענות על השאלה שלך מה עדיף קודם. זה שתיקח md קודם לא תכין אותך לחוויה של אסיד וגם להפך. עם md כנראה יותר קל להתמודד כשאתה תחת השפעה ויותר קשה להתמודד כשההשפעה יורדת. אם אתה שואל מה אני מעדיף אז התשובה היא אסיד. אבל שוב, זאת חוויה שונה לגמרי ואין טעם להשוות בין השניים.
    4. ממליץ לערבב עישונים אלא אם כן יש למישהו מכם עבר של חרדות (אפילו קלות) מקנאביס. אם יש כזה עבר מומלץ לדחות את העירבוב לשלב בו תהיה\תהיו יותר מנוסים. גם אם יש היסטוריה של חרדות וגם אם אין, אני ממליץ שיהיה משהו לעשן כשההשפעה יורדת. זה מקל את החזרה למציאות ופחות מותיר תחושה של ריקנות שיכולה להיווצר. בקיצור לשמור קצת לסוף ולא לבזבז הכל במהלך החוויה.
    5. לא לערבב אלכוהול בפעם הראשונה זה בטוח. כשתצברו ניסיון אפשר לשתות קצת אם אתם מכירים את החומר שאתם צורכים ואם אתם יודעים שאתם יכולים לשתות קצת ולא להגזים. אוכל להרחיב על למה אלכוהול לא מתאים אם אתה מתעניין. זאת גם שאלה שאפשר לחפש בגוגל ולקבל תשובות טובות ומפורטות.
    6. אין לי כיוון לכלום.

3. lloa

lloa חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה רבה לך , באמת ענית לי בצורה הטובה ביותר . ותגדיר חרדות מקנביס , אני מעשן כבר די הרבה זמן באופן די יומיומי ...אתה מתכוון אם אי פעם הייתה לי סטלה רעה מקנביס ? רק פעם אחת באמסטרדם הרגשתי ממש שאני לא יכול לשבת בתוך מקום סגור והייתי חייב לצאת החוצה וממש הקאתי את הנשמה ... לסיטואציה כזו אתה מתכוון ?

4. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אישית אני שונא להיות במקום סגור כשאני דלוק כי אני מרגיש שהקירות חונקים אותי ונושמים עליי, גם מספיק שמשהו קטן מציק לך בעין וכל החדר עושה לך תחושה לא נעימה, המלצה אישית זה להיות בטבע, להתחבר אליו, להרגיש את האדמה ואת הצמחים ולא פחות חשוב לשמוע מוזיקה טובה!!! (בין היתר גם טראנס יכול לעזור לווייבים טובים 3> GOA)
    אה ואם אתה מתחיל להרגיש לא טוב, נגיד מחשבות עמוקות מדי או שאתה מרגיש שהולך להיות לך באד (bad trip) אז חשוב לזכור שהכל בראש שלך ושאסיד לא באמת עושה משהו לגוף אלא הכל יצר המוח והמחשבה כלומר מה שאתה מרגיש זה מה שאתה חושב אז לעשות איזה קטנה יכול מאוד לעזור להרים את הוויבים אז הכי חשוב מוזיקה טובה, set & setting, ירק למקרה הצורך וחברים שאתה סומך עליהם!!! אם מישהו מכם מתחיל להיכנס לבאד טריפ תזכירו אחד לשני שלקחתם אסיד למה הרבה פעמים מרוב הויזואלים או שלא טוב אנשים שוכחים שהם לקחו סמים אז ברגע שמזכירים להם את זה הם נרגעים, לעשות מדיטציה לפני לא יזיק.
    בהצלחה!!!! :)

תקשיב אלכוהול זה חשמל עם אסיד אבל אל תשתו הרבה מקסימום 2-3 כוסות (מעורבב) וסיבה למה טוב לעשן כשאתה דלוק זה כי אתה בחיים לא תרצה לצלול (כל עוד לא תעשנו באמת יותר מדי), אישית הפלתי הרבה ראשים ועישנתי איזה 2 גוינטים כשהייתי דלוק והמשכתי להתקרחן בכל הכוח אבל פעם אחת הפלתי 2 ראשים של חום ולא רציתי יותר לעשן כלום כי זה פתח לי את הדלקה יותר ממה שציפיתי למזלי כשירד לי הבום הרגשתי אושר עילאי אבל מאז הבטחתי לעצמי שיותר לא אעשן חום ישראלי בחיים כל עוד אדע מה יש בפנים אז חשוב למתן את הכמות בהתאם להרגשה, הגוף כבר יגיד לך איפה הגבול כל עוד תקשיב לו (אני לא ממליץ על לקיחת שום חומר ורק מבסס את הדברים הנ"ל ע"פי נסיון אישי בלבד)
    תהיו אחראיים ותהנו (;

#4 buddy, ‏7/1/15
    נערך לאחרונה ב: ‏7/1/15
  5. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    כן זאת הכוונה. בכללי כל תחושה מנטאלית רעה משימוש במריחואנה יכולה להיכנס תחת "חרדות". (גם תחושה פיזית מדומיינת\שנוצרה בגלל תחושה מנטאלית רעה וכו'...).
    אם זה קרה לך רק פעם אחת לא הייתי קורא לזה "היסטוריה". יותר התכוונתי למוטיב חוזר שהופיע בצריכת קנאביס. בכל מקרה הייתי מעשן לפני קצת מהזן שאתם מתכוונים לעשן בזמן הטריפ ובודק עד כמה הוא חזק ואם לדעתכם ההשפעה שלו תהיה חיובית.
    אני אישית חושב שכל ההצעות של buddy מתאימות לאנשים שיש להם כבר ניסיון עם אסיד ולא לאנשי הפעמים הראשונות. אני חושב שזה לא אחראי להגיד למשתמש של פעם ראשונה שהוא יכול לשתות 2-3 כוסות... אבל יכול להיות שאני טועה, אני ממליץ מהחוויה האישית שלי.

מומין טרול אוהב/ת את זה.
  6. danielmm

danielmm חבר חדש

לייקים:
    1
    אני רוצה שתדע שאתה עוזר לי מאוד מאוד עם הידע שלך שאתה משתף פה ואני בטוח שיש עוד הרבה אנשים אחרים שאתה עוזר להם וחבל שאין באמת עוד מידע בעברית.

קנאביo אוהב/ת את זה.
  7. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    כיף לשמוע :) אני תמיד שמח לעזור. גם לדעתי המחסור במידע בעברית הוא נורא, אני מקווה שהפורום הזה איכשהו משפר את העניין.

8. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אין שליטה על סטינג במסיבץ טבע ובכללי זה מקום נורא לאכול פעם ראשונה בטח עם גועל-טראנס או פרוגרסיב.
    תחשוב על זה ככה.. אם היית אוכל 20 טיפות עכשיו איפה היית מעדיף להיות בבית או בטבע? תופס גם לפעם הראשונה

ganjaboll אוהב/ת את זה.
  9. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    טבע זה הבית שלי אחי
    לפחות ככה זה מרגיש.....

10. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    סבבה אחי עדיין זה מקום יותר מפחיד מהבית...

11. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    איך היה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!