1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד פעם ראשונה

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י The98, ‏31/3/17.

1. The98

The98 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם.
    כבר הרבה מאוד זמן שאני קורא על אסיד ובכללי על כל עולם הפסיכדליה, ואני מרגיש מוכן לעשות אסיד.
    כבר הכנתי כמעט הכל, בית פלוס גינה גדולה של חבר, טריפ סיטר שישמור ויעזור ואפילו מוזיקה.
    הבעיה היא כזאת:
    לפי מה שקראתי פה קצת הבנתי שכבר אין lsd ״מקורי״ ומה שיש בשוק לא משהו..
    כדאי לנסות לקנות קרטון ממה שיש או שעדיף כבר לנסות משהו אחר?

2. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    אז ככה חבר:
    אם אתה מחפש אסיד חשמלל אתה מוזמן לקנות מהאסיד שמסתובב בארץ.

אם אתה רוצה לקחת חומרים פסיכדליים בשביל להתקדם ולשפר את עצמך, אני מציע לך להתרחק מהאסיד שמסתובב פה.
    גם אם חבר שלך הבטיח שלך שתסמוך עליו וזה "מעיף תמוח ומחשמל" אני מאוד ללא ממליץ לך לגעת, החומרים האלה לא תורמים לך בכלום ובעיקר פוגעים בך.

אז מה אפשר לעשות? דארקנט (יש מדריכים פה באתר).

אל תתפתה לקחת מהחומרים שמסתובבים פה בארץ במסיבות טבע וברחוב, מניסיון..

3. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    אין כרגע LSD בשוק בכלל.מה שתמצא ברחוב ובמסיבות זה זבל גדול .
    כמו שUmus אמר,דארקנט זה הפתרון.כרגע יש רק ונדור אחד שזה מרקוביץ' שמוכר את האלפנט . יש גם את הבלאק אמבר אבל אין אותו כבר תקופה בדארקנט,אולי הוא יחזור,אולי לא,אין לדעת.

רק שתבין,שהבלאק אמבר והאלפנט זה הטופ של הדארקנט מבחינת חומרים שנמכרים כLSD.אם יש לך שאלות נוספות אשמח לעזור.בהצלחה

4. The98

The98 חבר חדש

לייקים:
    0
    יש איזה מדריך להזמין בדארק נט?
    ואם הזמנתי מה הסיכויים שייתפס או שיהיה בעיות?

5. doltaraneik

doltaraneik קנאביסט

לייקים:
    146
    http://forum.קנאביס.com/index.php?threads/המדריך-השלם-לשימוש-בדארקנט.10073/

תמיד יש סיכוי שזה יתפס,בגלל זה צריך להזמין מונדור אמין ומקצועי שמתעסק אך ורק באסיד ויודע לבצע את ההסוואה וכל העניין
    ונראה לי שהמדריך לא עוסק בלאן להזמין את המוצר,אז תזמין אותו לתיבה פקטיבית.זאת אומרת תיבת דואר נטושה שלא שייכת לאף אחד,ואם אין כזאת,אז תתקין אותה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!