1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Legendary, ‏5/10/20.

1. Legendary

Legendary חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם אני בן 17 רציתי לשתף אתכם במשהו שחוויתי בזמן "האסיד" אז ככה לפניי יומיים לקחתי קרטון 250 בהתחלה חצי (12 בצהריים) ואז אחרי 3 שעות לקחתי את השני ואז ב12 בצהריים הלכתי לטבע עם חבר ו2בנות היינו קצת בים היה כיף באמת נהניתי מהמחשבות מהכל לא האמנתי שאני אוכל לראות דברים כאלה ובאמת נהניתי ולא התנסיתי בסם בשביל ההזיות אלה בשביל להבין את עצמי לגלות דברים שלא דמיינתי שאני יגלה נטו בשביל זה למה החיים קצת מתוסבכים בשבילי כרגע אוקי אז היה סבבה והכל ובאיזה שעה 10 בלילה אני זוכר ישבתי עם חבר ועוד בחורה התרכזתי פשוט באיזה עץ חצי דקה ופשוט מאותו רגע לא הרגשתי טוב אשכרה ראיתי את המוות מול העיניים הרגשתי שאני עוד שנייה מאבד את השפיות אבל אז החברים הרגיעו אותי ישבו לידי חיבקו עזרו לי מאוד בקיצור החברים סיפרו לי קצת אבל הבנתי אשמח לשמוע ממכם מהמנוסים אחרי היום הזה הרגשתי מצוין קצת היה קשה לישון אבל בע"ה הכל בסדר ואחרי הלילה הקשה קמתי בבוקר וכאילו נולדתי מחדש באמת

#1 Legendary, ‏5/10/20
    נערך לאחרונה ב: ‏5/10/20
  2. Legendary

Legendary חבר חדש

לייקים:
    0
    .

#2 Legendary, ‏5/10/20
    נערך לאחרונה ב: ‏5/10/20
  3. Legendary

Legendary חבר חדש

לייקים:
    0
    שכחתי לציין שהרגשה הלא מובנת שהייתה כל דבר כמעט שהסתכלתי עליו עננים, רצפה ראיתי ממש שלדים ראשים של שלדים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!