1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י פרח של בחור, ‏24/7/14.

1. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    שלום,רציתי לשאול איך אני יכול לזהות שקניתי טיפות טובות לפני שאני לוקח אותן? או שאין דרך לזהות עד שאתה לא לוקח?

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    להכיר את הבחור שמוכר אותן. וגם אז לא תמיד.

3. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    שאלה מעניינת.. מחכה לתשובה :)

4. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    זה ברור אחי היה לי כיוון לטיפות חשמל באמת טיפות לפי הספר כל מי שלקח איתי אמר שזה הטיפות הכי טובות שהוא עשה בארץ והייתי קונה רק ממנו אבל הוא עשה הפסקה מכל זה ואני מפחד ליפול על זבל

5. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    חחח איך דילר מביא לך טיפה לעזאזל? הוא מטפטף לך על הלשון ואצה הולך? חחחחחחחחח סתם ברצינות איך זה מגיע

6. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    הולך אליו עם קוביות סוכר שאני קונה בסופר באיזה 8 שקל ל200 קוביות הוא מטפטף על הקוביה אני מחכה שהיא תתייבש טיפה עוטף אותה בנייר כסף ומכניס אותה למקפיא עד לשימוש
    או אם אני רוצה לקחת את הטיפה בסמוך לקנייה אז הוא פשוט מטפטף לי בבקבוק ושאני מגיע לבית/המקום שאני רוצה לקחת אני פשוט שותה...

7. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    למשל אני הולך עם בקבוק מים קטן שלם או חצי (זה לא משנה לפי הבנתי) הוא מטפטף לי אל תוך המים ואני פשוט שותה אותו מאוחר יותר?

8. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    כן אחי ותשמור אותו במקום קר וחשוך כי לפי מה שהבנתי lsd מתפרק בחום ובאור במיוחד באור יום של השמש,ואם אתה מתכנן לקחת את הטיפות ביום אחר הכי טוב זה הקוביות סוכר...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!