1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י ganja man, ‏20/9/15.

1. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    רוצה לנסות קרטון בכינרת בסוכות אם חברים במהלך היום לא בלילה. בן 15... יש מצב אני יוכל דפיקה? איך אתם ממליצים לי ? אמרו לקחת רק רבע ואם לא משפיע אז עוד רבע והאלה... ירוק אני מעשן הרבה זמן נקי לא מעשן טבק ורגיל לסטלות ...

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אף בנאדם שפוי לא ימליץ לבן 15 לעשות אסיד
    ותחכה עם הירוק

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    יותר מאשר להמליץ לך לנסות LSD, אני אבקש ממך להימנע מזה.
    זה לא שהסיכוי שתשתגע גבוה, פשוט בגיל הזה הנפש עוד לא חזקה מספיק להתמודד עם החוויה הזאת.
    בטריפ אתה מקבל המון אינפורמציה על עצמך ועל העולם, ומוצא את עצמך שואל שאלות ומקבל פרפקטיבות על העולם שבתור ילד בן 15 אתה פשוט לא תצליח לעכל.
    אני אכלתי אסיד פעם ראשונה בגיל 17 ולמרות שהפקתי מזה דברים ממש חיובים, אם הייתי יכול לחזור אחורה, הייתי מחכה עם זה עד השחרור מהצבא.
    יש הבדל עצום מגיל 15 ל17, ואני באמת מקווה שתשמע בהמלצתי ותחכה עוד כמה שנים.

4. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    וואלה גם בלי האסיד הבנתי את העניין של החיים... החיים הם חלום אחד גדול ואנחנו פה בישביל התיקון וואלה עוד דברים שאי אפשר ממש להסביר פה... הבנתי שלא כדאי אבל כמה זה יכול לדפוקאותי?

5. אויב המשטרה

אויב המשטרה קנאביסט

לייקים:
    26
    אחי אתה בגיל של אח שלי הקטן הייתי הורג אותו אם הוא היה מתנסה בזה אני לא נגד שלא תבין לא נכון אבל אתה צריך לעבור עוד כל כך הרבה עד שתגיע לשלב בחיים שזה הזמן לגלות את עצמך מחדש וללמוד על החיים מחדש זה יפתח לך הרבה דלתות ורעיונות לתפיסת החיים אבל זה לא הגיל לתובנות כאלה תהיה ילד לעשן גראס תעוף על החיים ממליץ לך בטיול אחרי צבא לאכל טריפ

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!