1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אפטות

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י taz, ‏9/11/15.

1. taz

taz חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,

אני מאובחן כחולה קרוהן מהצבא (אני בן 29 כיום), לעיתים רחוקות סובל מכאבי בטן. הסבל העיקרי שלי הן אפטות די גדולות בחלל הפה. כמעט ולא הלכתי לרופאים בנידון אלא הזכרתי את זה מדי פעם. אני משתמש בתוסף ויטמין B12 כבר תקופה ארוכה, לוקח אבץ, כדורי כורכום, שם משחה מחרובים - אפשר להגיד שניסיתי כמעט הכול. לאחרונה התחלתי לחשוב שאולי קנאביס רפואי יעזור לי ויקל עלי או יגרום לתופעה הזו להיעלם. אין לי מושג מה עלי לעשות ומאיפה עלי להתחיל את התהליך לבקשת אישור לקבלת קנאביס רפואי. אני אינני משתמש בשום תרופה כנגד הקרוהן אבל קראתי שחולי קרוהן יכולים להיות זכאים לשימוש בקנאביס. אבקש את עזרתכם בנושא, תודה.

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    קרוהן אכן נמצאת ברשימת ההתוויות אבל אני לא מכיר מספיק את התהליך לקבלת האישור.
    בזמנו, שלומי סנדק עזר לחבר עם ההליך הבירוקרטי עד לקבלת האישור.
    בקשר לאפטות, שמן קנאביס יעזור לך.

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    היו לי פעם אפטות וזה סבל, לא בטוח אם שלי היו כמו שלך אבל היה לי אחד על הלשון שלא הייתי יכול בכלל לאכול כלום מהכאב.
    תנסה לקחת שמן CBD/קנאביס ולראות אם עוזר במקביל ממליץ ליצור קשר עם שלומי סנדק ליעוץ.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!