1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אפקט אי הפללה המתקרב ובא..

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י nimrodg, ‏7/6/16.

1. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אני לא רוצה לשמוח לפני שהצביעו ובאמת יחול פה במדינה מדיניות אי הפללה. אך עלתה לי מחשבה לגבי המצב. לפי הצעת החוק מי שיתפס במקום ציבורי עם סמים יקבל קנס מנהלי של 1200-1500 שקל. ומי שיתפס בבית יקבל רק 300 שקל קנס.
    התאוריה שלי היא כזו, הסיכון להיתפס יגרום להרבה צרכנים לעבור מקנייה אצל דילרים עם חומר שהמקור לא ידוע או בכלל הזן לא ידוע, אל גידול קנאביס בבית, אומנם לא נותנים לנו לגדל באופן "רשמי" אבל פירוש העניין שנותנים לנו יד די חופשית לגדל בעצמנו כל כמות צמחים שנראה לנכון וכל זה תחת העובדה שתפיסה של הגינה תעלה 300 שקל ועלות הגינה. בכל אופן התקדמות יש בין אם תמימות דעים בין השרים\ח"כים לגבי קנאביס, אף אחד לא מתנגד או כך אני מאמין שיהיה בשבוע הבא.

2. hipkush

hipkush קנאביסט

לייקים:
    25
    אתה קצת מתבלבל..ה״אי הפללה״ שמדברים עליה היא עד 15 גרם אם תגדל בבית ויתפסו אותך זה ישאר אותו דבר עם תיק פלילי

3. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    בינינו מתי בפעם האחרונה נכנס אלייך שוטר לבית? כי אל תשכח אומנם אנחנו עדיין במצב שאוסר עלייך אבל הרוח נושבת לכיוון אחד, אני לא רואה שום סיבה שאחרי שתהיה אי הפללה, תגיע גם האפשרות לגדל או לכל הפחות מועדון חברים.

4. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    #4 Dani420, ‏7/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏7/6/16
    nimrodg אוהב/ת את זה.
  5. SuperStyle

SuperStyle חבר חדש

לייקים:
    15
    עוד דרך להכנס לנו לכיס

Dread Pirate Roberts אוהב/ת את זה.
  6. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    ללא ספק, באם יעבור, המצב יהווה שינוי לטובה לעומת המציאות הנוכחית. קנס עדיף על רישום פלילי/מעצר/תיק... ועדיין, רחוק מלהיות אידאלי.
    גידול עדיין יהיה אסור וכרוך בסיכון משמעותי, מכירה עדיין אסורה, כפועל יוצא המחירים השערוריתיים לא ירדו, ולציון לא יבוא גואל ירוק.
    מה יקרה בתכלס ביום שאחרי? אין לדעת, אבל לטעמי לא יותר מידיי. נקווה רק שכל העניין לא יהווה תמריץ לחולירות למצוץ את לשד האזרחים העשוקים ממילא.

נ.ב. סיכוי טוב שהחוק הזה בכלל לא יעבור את וועדת השרים ולכן לא יגיע להצבעה בכנסת, וכל הדיון כאן ובכלל הוא אוטופי, שלא לומר מיותר ונאיבי.
    בכל זאת, אנחנו עדיין חיים במדינה שלפחות 80% ממנה מאמינים באלים שדים ופיות, אין מה לצפות יותר מידי.
    בינתיים, ואני מניח שלמשך עוד לא מעט שנים, נגיד תודה על איזיג'ט וטראנסאוויה שמאפשרים גיחות זולות לאמסטרדם(-:

7. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אני לא נאיבי בכלל, אני יודע שכבר יש לנו את המצב הגרוע, כן יש מצב שבהצבעה הגורלית ההצעה תיפול.
    אך יש עוד חוקים של תמר שעולים עוד מעט, עבודה בוועדת הסמים עוברת תהליך. אם הרשות למלחמה בסמים לא הייתה קיימת ולא היתה עוברת למשרד בטחון פנים, יכולנו לעבור יחסית מהר את התהליך. הם מהווים עוגן כבד שצריך למשוך בדרך לליגליזציה.

8. SuperStyle

SuperStyle חבר חדש

לייקים:
    15
    כבר עדיף עוד תיק תחשבו מה יקרה על פעם שמישהו יתפס ויצטרך לשלפ 1500 שקל על 4 סיגריות במקרה הגרוע (גרם) שקנה ב100

9. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אל תיהיו פסימים
    יש סיכוי גבוה מאוד שהחוק הזה יעבור הכל ויצא לפועל. ישראל מדינה מערבית, ברוב המדינות המערביות יש מדיניות של אי הפללה - ולכן יש סיכוי גדול מאוד שזה יצליח

ונכון שקנס זה מחורבן. אבל זאת התחלה יפה
    צעד אחר צעד, יכול להיות ששנה לאחר אישור החוק יהיה אי הפללה על גידול בבית...
    וכך הלאה. כל צעד מבורך.

10. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אז אני מבין כשאתה חוזר מהקנייה, אתה הולך עם הבנאג ברחוב ודופק באנגים ליד כולם.
    כל עוד זה בתיק שלך, וזה אל מול כל אנשים אז אתה די בטוח. שוטר בכל אופן לא יוכל לבוא ולהגיד לך רק בגלל שאתה נראה סטלן לפתוח את התיק. בתוכנית הבוקר אתמול שרן הסבירה את החוק. וגם נראה לי שיש פה לינק לסרטון של אורן שגם מסביר מה החוק הזה יתן.

11. SuperStyle

SuperStyle חבר חדש

לייקים:
    15
    אני מבין שאתה מטומטם ולא מבין מה שאמרתי אז אסביר לך בפשטות כשהיום המצב חרבנה ומנסים להלך עלינו איימים כשאין להם רווח / תועלת כספית אלא סתם בשם החוק רק תתאר לעצמך מצב שלתפוס אותי או אותך עם פרח יוסיף להם 1500 שקל לקופה ( ע"ע (עיין ערך) דוחות תנועה שלא הוכיחו ולא פעם אחת יעילות במניעת עבירות תנועה)

12. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    1500 שקל עדיף לשני הצדדים (ואת זה אני יכול לגבות עם מחקרים), לא משנה מה תגיד אתה עדיין מעדיף הפללה של ציבור נורמטיבי.

אם לא הבנת תתנהג נורמלי ברחוב=לא יתפסו אותך עם סמים.

מקסימום אל תעשן לפני שאתה הולך לדילר.

#12 nimrodg, ‏10/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏10/6/16
  13. nimrod

nimrod קנאביסט

לייקים:
    6
    צאו מהסרט שום אפקט הפללה לא יהיה פה יש לנו ממשלה סאחית , מוציאים לי תשדיר של הרשות למלחמה בסמים ואלכוהול ומביאים קריינית מלחיצה שתלחיץ את הנערים ואת ההורים שזה הכול שקר אחד גדול , אף אחד לא מזכיר את האלכוהול שההשפעה שלו הכי גרועה שיש והוא מסוכן והורס את הכבד זאת הממשלה שלנו אין לה אינטרס ללגיליזציה ולאי הפללה כי זה לא יכניס לה כסף מהחברות תרופות (נכתב תחת השפעה חחח)

14. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    יש הרבה בטיעונים של שניכם חברים, אבל אין סיבה להתנשאות ושפה כזאת, אפשר לדבר בצורה קצת יותר מכבדת.

short rider ו-nimrodg אוהבים את זה.
  15. BULBASAUR

BULBASAUR חבר חדש

לייקים:
    2
    זה טוב תלוי למי
    יש אנשים שתיק פלילי לא יפריע להם
    ויש אנשים שקנס יותר יפריע להם
    האמת שאם תחשבו טוב אין בהצעת החוק הזאת היגיון כ''כ

ועוד משו אני לא יודע איפה אתם חיים אבל בשכונה שלי נטפלים סתם לאנשים (בעיקר עם מראה של אוכלוסיות מסויימות) אז אל תגידו תתנהג נורמלי לא יתפסו אותך...

16. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    ההגיון שעומד מאחורי ההצעת חוק היא העובדה שעצם זה שיש לך קנאביס בכיס לא אומר שאתה צריך ללכת ולשבת בתא המעצר ליד אנסים ורוצחים. מה גם נפתחים מדי שנה למעלה מ20 אלף תיקים. אולי לאחד זה לא יפריע אבל כשיש 20 אלף אנשים. שעוברים תהליך כזה
    שוטר עוצר אותך בגלל שאתה "נראה" סטלן->מוצא עלייך מה שמצא->לוקח אותך לת. משטרה->רושם אותך-מייבש אותך כמה שעות ומשחרר אותך-> יש מצב עם התייצבות למשפט או שישחרר אותך בלי כלום (חוץ כמובן מהרישום המשטרתי). לכל התהליך הזה צריך כסף והרבה! כסף שהוא שלך ושלי, אנחנו משלמים על זה, איך שלא תראה. אם אני לא טועה משהו כמו 700 מיליון שקל מבוזבזים על אכיפה. תחשוב מה אפשר לעשות עם הכסף הזה..

בכלל אני תומך בכל צעד שיעזור רק בגלל העובדה שאשכרה אנחנו ממנים טרור, את הפיגוע הבא או את החטיפה הבאה או הטיל הבא.

בהצעת חוק אם אני לא טועה לא יוכלו לעצור אותך ולחפש ואז לכתוב שעצרו אותך כי המראה שלך הסגיר אותך- תראה את התוכנית בוקר שהשתתפה בו שרן- היא הסבירה שם את העניין הזה..

באותה נשימה - אני לא תומך שבני עשרה יעשנו או ינסו לעשן. זה יכול לפגוע בהם.

#16 nimrodg, ‏11/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏11/6/16

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!