1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אפשר לעשן בזמן שיש ווירוס בבטן?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Tom, ‏20/12/13.

1. Tom

Tom קנאביסט

לייקים:
    1
    אהלן חבר'ה,

לפני שלושה ימים נהיתי חולה. מדובר בווירוס רגיל שכולנו נדבקים בו מידי שנה; הקאות, שלשולים, כאבי בטן/ראש ובחילות.
    יש לי פייסל מכובד ואני לא יודע אם כדי לעשן אותו. יש לי כאבי בטן ושלשולים(זה מה נשאר חוץ מזה אני בריא), בדקתי פורומים אחרים מארצות אחרות ואני עדיין לא מסופק מהתשובות שם.
    אנשים.. השמח מאוד אם תעזרו לי!

2. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    אף אחד פה לא רופא ומדברים רק מנסיון,

בזמן העישון אתה כנראה תסבול, אחרי זה אתה תרגיש יותר טוב.
    ממליץ לא לעשן למרות זאת.. אבל מה שבראש שלך.

3. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    הג'וינט יעביר את הבחילות וכאבי הבטן. לא רק שאפשר, אף מומלץ.

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אן צורך להיות רופא , בשביל זה הצמח נברא!!!
    בתור אחר שסובל שנים רבות ממעי רגיז. קנאביס זו התרופה היחידה והיעילה ביותר בשבילי ועוד רבים. שילשול/ עצירות/ כאבי בטן/ עוויתות/דלקות - הכל נפטר עם כמות מתאימה של עשן סמיך וטוב.
    יש לנו באברים הפנימיים שבאזור הבטן המון קולטני קנבינואידים ובעיקר במעיים. כשיש "וירוס"/ קלקול קיבה, או סתם כאב בטן מציק לעשן זה אחלה פתרון.

כמו שספלנדיד ציין- ייתכן ויהיה לך קשה יותר לעשן עקב כאבי הבטן. אני הייתי ממליץ על לנסות לאכול משהו קטן ומוצק לפני העישון, ואז או כמה שאכטות מג'ויינט בעדינות או להוריד 1 בבאנג . אחרי שההשפעה תתחיל לא תהיה לך כל בעיה לעשן. פשוט הרגע הראשוני שהעשן נכנס כשהבטן כואבת מוסיף עוד פאנץ מחץ לבטן..עובר אחרי כמה שניות.. המערכת תתפקד בתקינות מירבית.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!