1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ארדן הודיע: "מתנגד לאי הפללה – זה סוג של לגליזציה"

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י Admin, ‏5/6/16.

1. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    295
    השר ארדן מתייחס לראשונה להצעת החוק לאי הפללה: "כל מדינה שהלכה בכיוון הזה התחרטה," הוא טוען ומזהיר: "עוד יהיו אייטמים על תאונות הדרכים ואני אצטרך לבוא ולהסביר שאין לנו דרך לאכוף את מי שעולה על ההגה כשהוא מסומם." האזינו:

גלעד ארדן, השר לבטחון פנים והאיש שעומד כרגע כחסם בפני אישור הצעת החוק החדשה לאי הפללת צרכני הקנאביס, התראיין הבוקר (א') והתייחס לראשונה לנושא.

"זה סוג של לגליזציה"

"כבר היום אין הפללה של מי שנתפס בפעם הראשונה," טען ארדן, על אף שכן ישנו רישום גם לאלו. "בהקשר להצעת החוק הספציפית הנוגעת להחלפת העונשים בקנסות כמו עבירות תנועה ולא רק לפעם הראשונה – זה סוג של לגליזציה."

"לגבי נושא זה נדרש דיון הרבה יותר מעמיק," הוסיף. "מה המשמעויות כלפי הנוער, כלפי חיילי צה"ל, כלפי מי שנוהג. עוד יהיו אייטמים על תאונות הדרכים ואני אצטרך לבוא ולהסביר לך שאין לנו דרך לאכוף את מי שעולה על ההגה כשהוא מסומם."

בשורה התחתונה ארדן הודיע כי לא רק שהוא מסתייג משינוי החוק אלא אף יותר מכך. "לא במקרה הרשות למלחמה בסמים והמשטרה וכמעט כל מדינה שהלכה בכיוון הזה התחרטה, כולל הולנד."

ההצעה תעלה לדיון הממשלה ביום ב' 13.6. ערב קודם לכן יגיעו מאות תומכי קנאביס להפגנה מול ביתו של ארדן בסביון.

דף הפייסבוק של ארדן הוצף בימים האחרונים בתגובות ובקריאה שיתמוך בהצעה.

ראו גם:
    מושל קולורדו: "הלגליזציה עובדת – התוצאות טובות"
    מה זה בעצם 'אי הפללה'?

הפוסט ארדן הודיע: "מתנגד לאי הפללה – זה סוג של לגליזציה" הופיע ראשון בקנאביס - מגזין עם כיוון

המשך לקרוא...

2. Badbud

Badbud חבר חדש

לייקים:
    0
    אני רק לא הבנתי משהו אחד-איך זה שמתוך 12 אנשים שמצביעים חמור אחד מצליח להטיל וטו על הכל ולהפיל את החוק,איך זה עובד?
    אפילו ראש הממשלה תומך ואתם רוצים להגיד לי שהשר לביטחון הפנים יפוצץ את העניין?
    ואם זה היה שר אחר שמתנגד?באמת שלא הבנתי איך זה עובד

3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    187
    מאחל לו שכל ילדיו יהיו סטלנים

SuperWeed אוהב/ת את זה.
  4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    703
    בירוקרטיה כמובן.

במציאות מתוקנת ועולם מלא בצדק, גלעד יקבל סרטן.
    קשה
    מאוד מאוד מאוד
    בחלק הכי פאקינג פנימי של המוח.
    אם נכנס לשמות אז גליובלסטומה רב-צורנית

וזה מצחיק כי קנאביס זה אחד הטיפולים שהוכח כיעיל לטיפול בגידול הזה.
    אבל במקרה שלו, הטיפול יכשל והוא ימות מוות של ייסורים.

אני לא אחד שמאחל כאלה דברים בכלל. אבל בירוקרטיה ושחיתות בשקל מוציאה ממני את המיץ.

5. Badbud

Badbud חבר חדש

לייקים:
    0
    מסכים מאוד אבל בכל זאת,אם הוא רוצה הוא באמת יכול להפיל את החוק?אם לבנאדם אחד יש כוח להטיל וטו על הרוב אז זה ממש בית זונות מה שהולך במדינה הזאת פה ואני לא יתחיל לדבר על ארדן כי אם אני מתחיל אנלא יפסיק

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!