1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ארדן ותמיכתו באי הפללה- ספין פוליטי? מה דעתכם בנידון?

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י יבואן לדים, ‏26/1/17.

?

ספין פוליטי?

1. ברור!

50.0%
  2. לא בהכרח

50.0%
  1. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    הרי זה רחוק ממקריות שהשר אמר שיתמוך בחוק אחרי ששרת המשפטים והח"כית ה"חברתית" שלי יחימוביץ אמרו שיתמכו בחוק לאי הפללה, שלא לדבר על הלחץ הציבורי וקמפיין הגיע הזמן ארדן של גיא לרר בתמיכת ערוץ 10 (מי היה מאמין?..)
    עכשיו השר דיבר בעבר על אי אכיפה- כרגע הוא אמר שיתמוך בהצעת חוק לאי הפללה.
    עכשיו ממתי אנחנו יכולים לסמוך על פוליטיקאים בעצם? אובמה לפני כשמונה שנים כחודש לפני בחירתו הראשונה לנשיאות ארה"ב אמר שירושלים היא בירתה הלא מחולקת של ישראל, וכולנו ראינו איך זה נגמר..
    עכשיו טראמפ כחודש לפני הבחירות אמר שיעביר את שגרירות ארה"ב לירושלים, וראינו איך זה התחיל..
    אני אומר- לפני שנצא לרחובות ב4.2 נדרוש שיעשו מעשים ונפסיק לסמוך על דיבורים של ח"כים ופוליטיקאים למיניהם..
    כשר לביטחון פנים שגם הציע בעבר אי אכיפה אני מבקש אי אכיפה עד לאי הפללה, לי אישית לא מספיק שיציע חוק אם חבריו לקואליציה והאופוזיציה יירטו אותו בגלל משמעויות פוליטיות- אנחנו לא פריירים.
    עכשיו מה דעתכם? ספין פוליטי אחרי הכרזה של הפגנת ענק? כיצד אתם ממליצים לנהוג?

2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    לא בהכרח ספין. זו כבר לא רק ההחלטה של ארדן. זו וועדה שהמליצה והוא קיבל את ההמלצות. אבל תמיד יש חשש שמשהו ישתבש. רק שלא תקום מחאה נגדית של 4 אימאות סאחיות

3. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    .
    עצם החוק הוא ספין אם זה דבר שיצא ממילא לאור התמיכה הציבורית של ח"כ יחימוביץ, איילת שקד וח"כ השכל..
    לדעתי הבעיה שהחוק של ארדן מונח על השולחן הוא לא מדבר על אי הפללה מלאה..הוא מדבר על אי הפללה עם קנסות גבוהים שלאחר תפיסה רביעית- כן תהיה הפללה.. אחרי הכל הוא דואג גם שלשוטרים תהיה עבודה הרי מה הם כבר יעשו יתפסו עבריינים אמיתיים? מסוכן..

vvasili אוהב/ת את זה.
  4. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    לא מבין את הציניות, זו התקדמות, נקודה. אולי לא שמת לב שאתה חי במדינה שראש הממשלה שלה הוא כנראה גנב ופרנואיד, מחלקים את הפנסיה שלך להרפתקאות פיננסיות וכושלות של טייקונים, היחס בין רמת החיים מול יוקר המחיה הוא הזוי, ואפשר להמשיך עוד ועוד. אומר לך השר ארדן הקטן, שלא מעניין אותו מה תעשה בבית, שהוא לא הולך לחפש משתמשים, ושאם אתה נורמטיבי ( לא סוחר סמים, ולא קטין) אתה יכול לעשן. וכתוצאה מזה גם לגדל איזה צמח, כי אם אסור להם להיכנס אליך הביתה, גם לא יעשו שום דבר על צמח שניים. לי זה מעולה. וגם לרוב רובם של הצרכנים כיום. זו התקדמות, ויותר חשוב, זו היענות המחוקקים לקריאות העם. תראה לי עוד תחום אחד במקום הזה ששומעים אותנו.. אותי אישית זה מעודד, די להרוס את המסיבה, מבחינתנו זה סוף עידן הרדיפה.
    לחיים חברים, וכל הכבוד לפורום הזה, שמח מאוד להיות חלק קטן מהשינוי.

אתנול אוהב/ת את זה.
  5. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    אח יקר, על איזה סוף עידן אתה מדבר? אתה מאמין לשר שהתחמק ושיקר חודשים בגלל שכינס ישיבת עיתונאים?
    הוא פוליטיקאי בסך הכל..הוא יכול להגיש הצעת חוק שלאף אחד אין מושג בכלל איך היא תראה ולך תדע אם היא לא תרדוף את המשתמש הביתי עם העציץ או שתיים, ובנוסף הוא יכול לפעול מאחורי הקלעים כדי להפיל אותה גם אם הוא "תומך" שלא תטעה..
    אני מסכים שאנחנו על סף עידן חדש אבל הלך הרוח השתנה לא בגלל ארדן.. פשוט השקרים מתחילים ליפול כמו תקופת היובש של האלכוהול בשנות ה20 של המאה הקודמת, אנשים נפתחו לדברים חדשים וב"ה בעידן האינטרנט כל האינפורמציה כמעט זמינה לנו..

6. ronzo

ronzo קנאביסט

לייקים:
    53
    אני לא נותן לארדן טיפת קרדיט, שלא תבין אותי לא נכון. הוא דביל שהתעקש בלי להבין. אבל אני לא חושב שזה יתהפך, כמות התמיכה שהשינוי מקבל, זה כבר עמוק בקונצנזוס. צריך לדעת להעריך השגים קטנים, שוב, לצרכן הפרטי, זו בשורה

7. יבואן לדים

יבואן לדים קנאביסט

לייקים:
    26
    היי לא אמרתי שאני מתנגד לאי הפללה.. אני פשוט לא סומך -עליו
    לדעתי הישיבת עיתונאים זה פשוט להשתיק את הרוחות לקראת ההפגנה המתקרבת ולקראת כל הלחץ הציבורי שהוא מקבל מהסביבה.. ועדיין חושב שזה צעד מבורך
    פשוט הוא מסיט את זה לכיוון של הפללה.. גם אם זה מעבירה רביעית.. ובכל אופן שיתמוך בחוק של ח"כ השכל הסמרטוט למה הוא מחוקק חוקים משלו? בעל אינטרס..

8. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    כמובן שארדן לא שם עלינו קצוץ. והוא ממש לא מפחד מהמחאה. העיניין הוא שכל הפוליטיקאים מריחים בחירות באופק ומחפשים לרצות את כל מי שאפשר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!