1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ארומת הפרחים דועכת לאחר הייבוש - למה?

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י Snoofkean, ‏19/3/15.

1. Snoofkean

Snoofkean חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים יקרים שלום רב,
    יצא לי לגדל בשנים האחרונות גידולים נאים בחוץ ובפנים, איכות ונפח החומר משתבחים מגידול לגידול אך בעיה אחת נשארת עומדת בעינה ומציקה לי למרות שיש הייטענו שהיא רק בעיה קוסמטית:

בזמן שאני קוצר את הייבול לפרחים יש ריח משכר ומשגע. אך ברגע שאני תולה את הפרחים לייבוש, הריח הולך ודועך. לאחר הכנסת הפרחים ליישון בצנצנת הריח בכלל אובד ואותו מחליף ריח רגיל של דשא, כמו של שדה פתוח. ריח טוב אבל לא ריח של הדבר האמיתי שאנחנו אוהבים לעשן.
    ברגע שאני מקסס ופותח את הפרחים רק אז חוזר הריח הטוב והמוכר שבוקע מלב הפרח.

בכל מקרה, כשקניתי ירוק מפה ושם, הייתי מקבל פרחים שבלי לפתוח ובלי לקסס כבר הייתי מריח את הארומה החזקה שלהם ושלא לדבר על הפרחים שקונים בקופי-שופס באמסטרדם שישר איך שהמוכר פותח את הצנצנת לשקול אותם אתה יכול רק להתמסטל מהריח.

אז השאלה היא כזאת: האם אני עושה משהו לא נכון בכל התהליך, האם יש דרך לשמר את הריח, למה זה קורה, זה ניתן לשליטה, זה בסדר/לא בסדר?
    אמנם זה כבר כמה שאלות אבל אשמח אם תשפכו את כל מה שאתם יודעים.

תודה רבה לכולם!
    סנופקין

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    השאלה היא איזה זנים אתה מגדל, והאם הם ידועים בארומה שלהם?

3. Snoofkean

Snoofkean חבר חדש

לייקים:
    0
    עד היום גידלתי כמה, וכל מה שגידלתי הפיק ריחות נהדרים בזמן הפריחה, אותם ריחות שאנחנו מריחים בדוכנים של הקופי שופס באמסטרדם.
    שני הזנים האחרונים שגידלתי היו: shinning silver haze ו- Northern light #5.
    אין בעיה עם ההשפעה שלהם, הטעם שלהם, והריח של העשן שלהם בזמן העישון. הבעיה היחידה זה שהריח הטוב והחזק שהיה להם בזמן הפריחה, דועך לאחר הייבוש. זה נהיה יותר ריח כזה של דשא/עשב עם נגיעות קלות של ריח פריחה.

4. slick

slick חבר חדש

לייקים:
    1
    כנראה שזה סוג הזנים
    בכל אופן אני יודע שאם אתה מיישן ויש ריח של דשא זה אומר שכל החיידקים שמיישנים לך את החומר כנראה מתו ואפשר להפסיק ליישן.
    כל זה כתוב במדריך כאן במגזין.

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    הפרחים מאבדים קצת מהריח בחודשיים - 3 מהרגע שאתה קוטף אותם עד שהם מתייבשים ומתיישנים לגמרי,
    מה שקורה זה שכל הנוזלים, הכלורופיל ודברים אחרים מתאדים החוצה ומה שהם עושים ברמת העיקרון זה - "מטשטשים את הריח" של הפרחים (וגם משפיעים לרעה על העישון ועל האפקט התרופתי),
    אחרי 3-4 חודשים הריח נהיה שוב חזק מאד, כמו שאתה מכיר מאמסטרדם אני מניח (לא הייתי אבל אני תופס מההולנדים מקצוענים בתחום), וגם העישון נהיה הרבה יותר טוב

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    woogs, סע לאמסטרדם.

7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    למה בדיוק ?

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    נראה שזאת תהיה חוויה מאוד מהנה בשבילך.

9. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    [:
    יש לי חוויות מהנות כל יום תאמין לי
    אין לי ממש מה לחפש באמסטרדם, וזה למרות שאני מחוסר וויד באופן די תמידי..
    אבל אני מוצא דברים אחרים שמעסיקים לי את הראש אז רוב הזמן אני מסתדר, למרות שאם יש לך וויד לסדר לי אני יותר מיהנה [:
    אפשר אולי גם לעבוד על איזה תוכנית גידול מדעית אגרונומית מהפכנית ביחד אם אתה רוצה .. [:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!