1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אשמח לעצה

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י שבלול, ‏25/3/16.

1. שבלול

שבלול חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי רשיון מסוף ינואר 2016, אך הרופא שהגיש עבורי את הבקשה לרשיון מפסיק לעסוק בנושא רשיונות קנאביס רפואי, כעת אני מעוניין לבקש העלאת מינון ומעבר ספק ובהמשך אזדקקלחדש את הרישיון, אך איני יודע למי אוכל לפנות בנושא. אין לי רופא מטפל קבוע והרופא שמטפל בי כרגע לא תומך בקנאביס רפואי. קיבלתי רישיון על בסיס כאב כרוני במשך שנים ארוכות ללא אבחון, כרגע כבר יש לי אבחון של דלקת פרקים מקשחת. אני גר בגליל העליון. אשמח לעצתכם, למי עלי לפנות, תודה.

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    מציעה לך לא להתעסק עם בקשות מינון. כי יק"ר בני זונות והם יכולים אפילו להוריד לך את המינון או לבטל את הרישיון. אני יודעת שזה נשמע חצוף(אני בעצמי גם חולה במחלה כרונית) אבל תנסה לצמצם את העישון. אפילו לערבב עם טבק מעט. לעבור ספק תמיד אפשר אבל מסיפורים של חולים ששמעתי? לרוב שמבקשים להעלות מינון הם מורידים לך את המינון בכוונה ואפילו שוללים את הרישיון. בהצלחה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!