1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בבקשה עזרה קרה אסון

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י Greendok, ‏17/2/17.

1. Greendok

Greendok חבר חדש

לייקים:
    0
    הסט אפ במיקלט של בניין ועכשיו ניהעה פיצוץ של צינור ראשי של הבניין והכל היה מעל כל הצמחים נבולים ספוגים במיי ביוב המנורה כבתה במזל לא ניהיה קצר ושרפה עכשיו השאלה עם הם מתי העלים ירוקים אבל נבולים וכל האדמה מוצפת מים אפשר
    ליזרוק נכון

2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    איזה מים אלו? מים של ביוב? או פיצוץ של צינור מים של ברז?
    ובני כמה הצמחים?
    אם זה פיצוץ מי ברז... אם תייבש את האדמה אז נראה לי שיהיה בסדר. אם זה ביוב זה כבר בעיה שונה כי בביוב יש כל מיני חומרים שיכולים לפגוע

3. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    מה שאתנול אמר.
    אני יוסיף שלגדל במקלט שכונתי זה אחד המקומות היותר גרועים, במיוחד לפני הקיץ והמלחמה שהוא יביא איתו..
    בהצלחה

4. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    יש דברים נוראים יותר מלאבד עציץ.
    כמו ששוטר היה מגלה את הגידול..
    לא קרה כלום, אם העציץ מלוכלך ומזוהם. לזרוק.
    תנקה את שאר הסט אפ. אם הכל תקין מעולה. אם לא, תקנה חדש :)
    יצאת בזול שלא גילו את הגידול

5. Greendok

Greendok חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה הכל הלך .. זה היה צינור של כל ביוב הצמחים פשוט נבחו ומתו.. לגביי הסט אפ חוץ מהמנורה ההפילטר פחם הכל תקין

לגביי המיקלט זה המיקלט נטוש שוכנתי שכבר שנים עומד סגור וכאילו שחכו מימנו ליפני שהחלטתי להכניס את זה לשם וידאתי שלפחוץ שנה לא ניכנסו אליו וגם עם היו ניכנסים היה קשה לימצוא תאוהל .. אני גר עם ההורים אין לי אעפה לשים בבית

6. eden.heaven

eden.heaven קנאביסט

לייקים:
    99
    יצאת בזול ילד.. זה מסוכן מאוד, אם היה בעל מקצוע מגלה את הגידול הייתה נכנס עכשיו לתיקון לנוער או למכון גמילה עם תיק פלילי לכל החיים.
    עדיף שלא תעשן הרבה בגיל צעיר ולא תסתכן האמת..
    העציץ לא מסוכן תאכלס, אבל המשטרה מסוכנת. והכי גרוע- יש מחקרים רבים שאומרים שלא מומלץ לעשן לפני גיל 22 בגלל שזה יכול לגרום לבעיות התפתחות במוח.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!