1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בגידול חוץ

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י cooldude1212, ‏14/5/16.

1. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    מתכנן לשתול עוד חמודה בגידול חוץ. הרעיון נורא פשוט- היא כרגע בכלי של ליטר אדמה בלבד. מחכה שהיא תגדל קצת, אפילו שבועיים-חודש. שיהיה מערכת שורשים טובה.
    הרעיון הוא אחר כך לבוא למקום הגידול (גרילה) לחפור עם את חפירה בור קטן ולשים את השתיל.
    כמה שאלות.
    1. האם השורשים של השתיל ימשיכו להתפשט ולחדור באזור?
    2.יכול להיות איזה זיהום מהאדמה שמתחת? מחלה כלשהי שאני צריך לדעת להיזהר ממנה ולהדביר מראש?

למי ששואל לגבי סוג האדמה באזור - אין לי מושג. רק יודע שצמחים אחרים גדלים שם ואפילו עץ אקליפטוס ענק.
    מפחד שאקבל איזה מחלה שכבר יש בקרקע. מזיקים וכדומה. כל הצמחים שבעזור (למעט העץ אקליפטוס) רובם ככולם צהובים, משמע יבשים מאוד.
    יש שם בודדים שירוקים ויפים, בימי חורף הכל ירוק ומדהים זה שדה בסה"כ.

יש לי גם את האפשרות פשוט לשתול בכלי 25 ליטר אדמה ולהניח באותו המקום. אם כי אני מעדיף לגדל ישירות באדמה מכיוון שזה יתן לצמח מרחב להתפתח.

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני מציע לחפור בור של כמה עשרות ליטרים ולמלא אותו באדמה ממשתלה.
    הקרקע בחוץ לא תמיד משהו.

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    חפירת בור של כמה עשרות ליטרים עשוי להיות ממש ממש אבל ממש מעיק.
    ולהיסחב לשטח הגידול עם שק אדמה ממשתלה בכלל

השאלה היא, נניח אני חופר בור 15-20 ליטר. ממלא באדמה ממשתלה ומכניס את הצמח אליו.
    יש סיכוי שהשורשים ימצאו איזה מקום מים באזור? והסיכוי לקבלת מחלות ומזיקים מהאדמה - עדיין גבוה?

4. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    תחפור הרבה יותר מ15-20 ליטר תחתור לכיוון של ה100 אפשרי השורשים ימצאו מים באדמה אבל לא בכמות מספקת עדיין תצתרך להשקות כן עדיין מזיקים יוכלו להגיע מהאדמה הקיימת אם אתה רוצה להימנע מזה אתה יכול בנתיים שיהיה בעציץ 15-20:ליטר עד שהוא ימלא אותו בשורשים ואז להעביר לאדמה בגודל הזה כבר המזיקים לא יוכלו להרוג אותו (רק שיהיה ברור אתה יכול כבר להכניס אותו לבור הגדול באדמה מעכשיו והוא ישרוד את כל המחזור בלי שום בעיית מזיקים)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!