1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בית משפט כוס עומו!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י buddy, ‏15/6/14.

1. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אהלן חברי הפורום היקרים :)))
    היום באל סם הודיעו לי שבספטמבר יזמנו אותי לבית משפט ויכול להיות שיסגרו לי את התיק או עבודות שירות מקסימום (תיק על גידול)
    בגלל שהיא אוהבת אותי היא אמרה לי שזה לא ישפיע לי על העתיד ואני ילד טוב ירושליים כמו שצריך אבל זה מבאס שבגיל 16 שולחים אותך לבית משפט ועוד על איזה שטות?! אני עוד מואשם על סחר למרות שהגידול לא הסתיים ואפילו לא הספיקו לצאת לה פרחים (זה היה כשגידלתי בבית), באלי לומר לשופט "במה אני סחרתי? הבאתי לאנשים עלי קנאביס והם עישנו את זה ולא קיבלו כלום כי עלים לא מייצרים חומרים פסיכואקטיביים" זה מזלזל אבל מה לעשות שזה הרמה של המדינה שנותנים לבורים לנהל דברים שהם לא יודעים עליהם פיפס :|

2. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    אחי קח עורך דין טוב ותחשוב איתו ביחד על הדברים שאתה אומר לשופט/ת ... אם העובדת סוציאלית תמליץ גם על סגירת התיק לפי דעתי אתה במצב טוב ..
    בהצלחה מחזיק לך אצבעות מן :)

3. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אם החרא הזה נשאר איתי מעל גיל 18 (והיא אמרה שאחרי 18 זה יהיה כאילו לא היה ולא נברא ולא קרה) אז אני אורז מזוודות וטס מהמדינה הזאת :\

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אתה יכול להגיד שלא רצית להסתבך עם עבריינים אז גידלת לשימוש עצמי, אבל אל תקשיב לאף אחד תתייעץ עם עורך דין במה להגיד ואיך.
    יהיה טוב אל תדאג אחרי הצבא תפגוש אותי במקסיקו עם ג׳וינט ביד אחת וקוקוס ביד שניה ;)

5. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    3
    ממה שידוע לי, המקרה קרה בגיל 15.
    עבירות סמים בגיל הזה(וגם סחור של ממש) בדרך כלל נסגרות עם אזהרה.
    במקרה שלא, תגיד שלא רצית להיות במגע עם סוחרי סמים וכיוצ׳.
    אל תגיד כלום לגבי חברים, זה נחשב שידול(גם להביא להם ענף בלי עלים זה ״שידול״ לפי החוק).

6. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    3
    אגב, אחרי גיל 18 לא ישאר לך זכר. תסמוך עליהם בקטע הזה.

7. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    תודה חברים (; עזרתם לי מאוד :headbang:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!