1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בלבלות ופחדים תכנסו בבקשה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י דוד150, ‏19/12/15.

1. דוד150

דוד150 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום.
    הילדות שלי לא הייתה טובה
    חלק ממנה אני בכלל לא זוכר כי הגוף שלי מדחיק את השנים האלה
    ההורים שלי היו רבים על בסיס יום יומי חובות כבדים של ההורים אבא שלי סובל מפוסט טראומה הוא היה לוקח כדורים פסיכיאטרים ועם זה היה שותה ומערבב גם סמים כאלו ואחרים

עכשיו אני התחלתי לעשן (בן 18)
    ובכל פעם שאני מעשן אני לא נהנה מהסאטלה באמת אני נכנס לסרטים מטורפים ומחשבות לא מהעולם הזה ונזכר בתקופה ששכחתי אני כאילו מקבל טריפ רע אל תוך הילדות שלי וכל הסאטלה מתעצבת לי לפי פאזל גדול של ילדות
    אני אוהב לעשן אבל לרוב מרגיש ממש רע למדתי על הסאטלה שלי שאני אוהב לעשן רק במקומות פתוחים ולא סגורים וכשאני שומע מוזיקה אני נכנס לעולם אחר ומתבלבל חפעמים בין דמיון למציאות

השאלה שלי אם זה יעבור או ישאר ככה כי אולי אני רגיש להיי (גם אחים שלי מרגישים ככה לילדות שלהם אבל אני לא חושב שבעוצמות שלי)

תודה

2. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    מה קשור ילדות שלך לא עושה לך טוב אל תתקרב לזה לעולם יותר .
    גראס קטליזטור לבעיות נפשיות וגם למחלות אל תתקרב לזה יכול לעורר מחלות נפש אצל אנשים מסויימים

3. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    יש לי מכר שעבר תקופה קשה של גמילה מסמים קשים, הוא עישן חומר חזק ונכנס לטריפ רע, הוא נזכר בכל מה שקרה לו בגמילה וכאילו נכנס לתקופה הזו...אחרי שלושה ימים הכל עבר.
    תתכנן לעצמך איזה שלוש שעות של פנאי, שים מוסיקה רגועה, חטיפים, שתייה, תנקה את הראש, תהייה רגוע...תתחיל משני פאפים ותתקדם הלאה. בהצלחה

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אם זה מה שזה גורם לך ממליץ לא לגעת יותר בזמן הקרוב.

5. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    עישנת זנים עם כמויות גדולות של THC וכמויות קטנות של CBD, וזאת התוצאה.

THC מעיף אותך לתוך המיינד, ואז אתה נזכר בזכרונות ובמחשבות מהילדות.. כאילו פלאשבקים של כל מה שעברת.. החוויה העצומה גרמה לך כנראה לחרדה ובגלל זה הרגשת שאתה נמצא בטריפ רע!

עשן זנים עם יחס שווה בין הקנבינואידים (THC,CBD) ואני מבטיח לך שלא תרגיש בחיים את כל הסרטים המיותרים האלה...

גם אצלי זה תמיד אותו סרט עם זנים כמו אלסקה, ארז, ערן אלמוג, טיל תכלת... ישר מעיפים אותי לתוך המיינד ואז כרגיל באים לי זכרונות ודמיונות מהילדות.. וזה פשוט מוריד לי את כל המצב רוח, לא משנה כמה אני מנסה לא לחשוב על שום דבר ולהישאר מרוכז במציאות. זה כאילו למוח יש חיים משל עצמו והוא מנחית עליי זכרונות ומחשבות בלי שאני ירצה.

הכאפה הכי גדולה שקיבלתי ברמה כזאת של ממש סרטים ודמיונות שכבר חשבתי שאני בהזיות.
    זה היה מפרפל הייז שחבר הביא אותו מאמסטרדם, זה היה סטלה אחת המפחידות שחוויתי...
    חחחחח חוסר שליטה מוחלט!

נסה זנים שמפוצצים בCBD, כמו מידנייט, מנגו, אבידקל, של תיקון עולם.
    יש גם את הארגמן של שיח שאני בעצמי ניסיתי אותו וגם אחרי שעישנתי חצי ג'וינט קינק סייז לא היה לי סרטים ודמיונות או מחשבות... נטו אופוריה של צחוקים והרגשה של ליטוף ושחרור הגוף.

אם באלך לגדל בעצמך זנים שמפוצצים בCBD, אז יש חברה בשם CBD Crew שהם מפתחים אחלה של זנים עם כמויות גדולות מאוד של CBD.

#5 LarryOG, ‏19/12/15
    נערך לאחרונה ב: ‏19/12/15
    lostfairy03 ו-dly אוהבים את זה.
  6. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אם באלך בכל זאת לעשן זנים עם 22% THC, ו 0% CBD, כמו האלסקה והארז.. אז אני מציע לך לא לקחת יותר משתי שאיפות. כי מה שיקרה ששוב תקבל סרטים ופלאשבקים של זכרונות מהילדות.

7. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    לא ברור מה השאלה
    אם לא טוב לך אז אל תעשה את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!