1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בניית חלל גידול

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י homand19, ‏26/7/14.

1. homand19

homand19 חבר חדש

לייקים:
    2
    שבת שלום לחברי הפורום
    אני לא מבין כול כך בפרמטרים של חללי גידול לכן אני יבקש את העזרה שלכם

אז ככה אני רוצה לבנות חדר גידול ל2-3 עציצים אני זקוק ליעוץ לגבי המידות והמנורת הגידול
    בעיקרון אני רק צריך מידות ( אני יזמין את במידות אצל הנגר ואני כבר ירכיב)
    עכשיו בגדול אני מעוניין במנורת לד כי החלל גידול אמור לשמש אותי לתווך ארוך
    איזה מנורת לד אני יצטרך על מנת לגדל במקסימום 2-3 עציצים
    ועוד משיהו לגבי מנורות לד
    מה הערך של מנורת לד בהשווה למנורות hps וmh
    לדוגמה קראתי בכמה מאמרים ואתרים שמנורת לד בעלת. הספק של 90 וואט שווה ערך למנורת hps mh בהספק של 400 וואט

וכן השמח לקבל את כול במידע הנדרש לגבי כול התוספות של חלל הגידול הנל כמו: אוויר ואנטה וכדומה

2. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    מינימום 60x60 ממליץ על 80x80 לפחות. הגובה תלוי בך.
    לגבי נורת לד, אין לי נסיון עם חברות אמינות אך שמעתי דברים טובים על ״Hydrogrow״ ו״Apolo״. הייתי אומר 65w+.
    אי אפשר ״לקבוע״ שלד 90 שווה 400 hps(סוג של hid) מכיוון שיש כמה משתנים שקובעים את היעילות של הלד לעומת נורות HID(כמות פליטת פוטונים, חום הנורה ועוד), אך בעיקר בגלל שבנורות HID יש ספקטרום גדול יותר שרובו אינו מנוצל ע״י הצמח. לעומת זאת, בנורות לד הספקטרום יהיה ספציפי לספקטרום שהצמח מנצל וכך יעילות האור גבוהה יותר.
    הדגמה בערך:
    hps:
    ירוק(לא מנוצל) x
    כחול(מנוצל בעיקר בצמיחה ופחות בפריחה) x-
    סגול(לא מנוצל) x-
    אדום(מנוצל בעיקר בפריחה) x+
    צהוב(מנוצל בצורה פחות יעילה/חלקית) x2
    כתום(מנוצל בצורה פחות יעילה/חלקית) x1.5
    לד(לא מחייב, אלה הצבעים שנספגים לפוטוסינתזה וזה יחס מומלץ להרכבה, כי הרי לד מורכב בדרך כלל מכמות גדולה יחסית של נורות חלשות בצבעים האלו):
    כחול 3x
    אדום 6x
    (יתכן שגם צהוב, לפי מה שהבנתי בדרך כלל אצל החברות האיכותיות אין צהוב, לא הכי בטוח... אני מנוסה בנורה לא איכותית שהיה בה אדום 4x צהוב 2x וכחול 3x, אין לי אינדקטור מדוייק.)

#2 avanon, ‏27/7/14
    נערך לאחרונה ב: ‏27/7/14
  3. homand19

homand19 חבר חדש

לייקים:
    2
    תודה רבה על כול המידע
    אז אני יזמין מידות אצל הנגר
    לגבי הלד יש אפשרות לקבל קישור באייבי על מנורות לד מומלצת עד הספק של 180 וואט

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!