1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה בהעלאת מינון של חולה אונקולוגי

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י A_SH, ‏31/1/17.

1. A_SH

A_SH חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,

אבא שלי חולה אונקולוגי(אבחנה: gbm), כרגע מאושפז בבית חולים סיעודי. המשפחה סירבה לקבל טיפול כימותרפי מכיוון שהרופאה האונקולוגית כתבה בחוות דעתה שזאת מחלה ללא ריפוי. כרגע אנחנו נותנים לאבא שלי שמן ריק סימפסון. הבעיה שכרגע לא ניתן להעלות את המינון. מצד אחד: האונקולוגית טוענת שאבא שלי כבר לא מטופל אצלה והיא סגרה מבחינתה את התיק שלו. בנוסף היא אמרה שאם אנחנו רוצים העלאה במינון יש לקבל המלצה להעלאת המינון מהרופא במוסד השיקומי. מצד שני הרופא השיקומי טוען שמבחינתו קנאביס זה לא תרופה וגם לא מאושר על ידי ה FDA ולכן לא יכול להמליץ. הסברתי את זה לאונקולוגית אבל היא טוענת שבלי המלצה היא לא זזה. ממש אבסורד: אף גורם אינו מוכן לקחת על עצמו אחריות ואנחנו ממש בין הפטיש לסדן.

מה ניתן לעשות במקרה זה?

בברכה, אלון

2. RANCOHEN855

RANCOHEN855 חבר חדש

לייקים:
    5
    לא יודע מהבחינה הביורוקרטית , אבל מהבחינה הפרקטית הטיפול של ריק סימפסון דורש 60 גרם שמן
    אזי אתה צריך 600 גרם פרחים שעולים בשוק 35000 אלף בערך אז תוציא תהוצאה הזאת
    ואם אין לך תכסף תגדל תחצי קילו האלה בדיוק 3 4 עציצים.

הטיפול לפי ריק סימפסון צריך לצרוך 60 גרם ב 90 יום.

אתה צריך מינון ממש גבוה בשביל לאסוף כמות מספקת ולתת טיפול רציף

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!