1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיה מוזרה, החומר לא עובד O.o"

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י dani571, ‏31/10/13.

1. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    תקשיבו משהו ממש מוזר...
    אחד הצמחים שלי כבר היה מוכן ותליתי את הפרחים שלו לייבוש ביום שני בלילה... כרגע עברו בידיוק יומיים..
    סתם בשביל ניסיון לקחתי מספריים וחתכתי קצת מאחד הפרחים סתם כדי לנסות (פעם ראשונה שאני מעשן חומר שאני גידלתי..)

קיצר עירבבתי את זה עם טבק, עישנתי, וכלום... איך זה יכול להיות? ישמצב הצמח מקולקל או משהו חח..?

2. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    קודם כל חכה 10 ימים ככה לפני אחרת זה רטוב וזה משפיע על איכות העישון

עישנת ירוק? אני שואל אם יש לך אינדיקציה של איך8 פרח צריך להיראות

הבנתי שיש תופעה כזאת עם פריחה אוטומטית, איזה זן זה?

3. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    יש תופעה כזו כאשר קוטפים מוקדם מדי.

4. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    כן עישנתי ירוק אבל לא פרחים אלה בקופסאות גפרורים שכבר הכול שם מפוזר ולא פרחים... ולא זה בטוח לא אוטומטי... ישמצב פשוט חתכתי במקום הלא נכון וחתכתי קצה של עלים שנשארו על הפרח לא חלק מהפרח עצמו...
    ולא נראלי שקטפתי מוקדם מידי... הצמח כבר לאט לאט התחיל לנבול ככה שהבנתי שזה כבר מוכן xd

5. פילוני

פילוני חבר חדש

לייקים:
    0
    זה שהצמח מתחיל לנבול זה ממש לא סימן שזה מוכן - גידלת אותו בתנאים של 12 שעות אור ו-12 שעות חושך למשך שמונה שבועות?

6. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    אני עם פילוני, אם הוא התחיל לנבול עשית טעות שמסבירה את האיכות...

בוא תפרט יותר על תהליך הגידול אולי נצליח לעלות על חלק מהטעויות שלך לפעם הבאה:

מצע גידול ,דשן, תאורה , זמן גידול,טמפרטורה

7. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    אוקיי אז אני יסביר את זה ככה -
    קיבלתי זרעים מחבר שהוציא אותם מקססה, זרעים לא ידועים, אמרתי בסדר ננסה לגדל, לא ייצא אז לא ייצא..
    קניתי אדניות 7.5 ליטר, אדמה איכותית, ודשן...
    בגלל שהתחלתי את התהליך יחסית מאוחר הם התחילו פריחה אחרי חודש וחצי כשהם היו עוד ממש ממש קטנים, ככה שלא ייצא הרבה חומר, אבל בכול זאת ייצא..
    עכשיו הם היו תקופת פריחה כמעט חודשיים... עכשיו הצמח התחיל לאט לאט לנבול בלי סיבה, אז מזה הבנתי שהוא הגיע לשיא הפריחה ושצריך לקטוף הכול כמה שיותר מהר, וזה מה שעשיתי...

הזרעים אמורים להיות טובים כי החבר אמר לי שהחומר ממנו הוא הוציא את הזרעים היה קטלני p:
    תשמעו בעיקרון עשיתי הכול בסדר אני מעריך בשביל גידול ראשון.. כאילו ייצא פרחים וכאלה.. ושוב אני אומר יכול להיות פשוט שמתי קצת מידי או שגזרתי במקום הלא הנכון... מחר בלילה כשזה יהיה מוכן אני יוריד את כול הפרחים, ייתלוש אותם מהגבעונים וייגזור הכול טוב טוב עם מספריים וישים בצנצנת ליישון... כמובן אני יינסה פייסל אחד, מחר נגיד לכם אם סתם אכלתי סרט שזה לא עובד או שבאמת היה שם משהו לא בסדר...

8. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    חח אז זהו שלא, אאוט דור בלי בכלל להתחשב בעובדה שזה סוף העונה והשמש הייתה חלשה יחסית גם בשיא העונה צריך 3 חודשי פריחה, אם נתת לו חודש וחצי זה חצי ממה שהוא היה אמור לקבל.

אם הוא התחיל לנבול אז זה אומר שהוא כבר היה המצוקה לפחות שבועיים, מצוקה שלא ידעת לזהות בזמן של טמפרטורה של אור של תזונה חרקים יכול להיות כל דבר, אבל תתנחם בעובדה שאתה לא הראשון וכנראה שלא האחרון שהצמח שלו נובל בסוף העונה, אגב אתה יודע לזהות נקבה? יכול להיות שזה בכלל זכר

9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    גידלת בחוץ באוקטובר?
    זה בהחלט יסביר למה הצמחים מתחילים למות.

כמה שבועות של פריחה היו סה"כ?
    אם זה פחות מ 6 אתה תקבל כמעט כלום.

טמפרטורה נמוכה לא הורגת אתת הצמח. היא רק מאיטה את קצב קיבוע הפחמן.
    רק בטמפרטורות ממש נמוכות, מתחת ל 10 מ"צ.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!