1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיות חניכיים

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Infnity, ‏18/4/20.

1. Infnity

Infnity חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, אשמח לעזרתכם אנשים יקרים.
    התחלתי לעשן באופן קבוע ב4-5 חודשים האחרונים.
    כמו כן, כל פעם שאני מעשן יש לי יובש בפה בצורה מוגזמת, מה שהוביל לבעיית חניכיים רצינית.
    אין לי איך לראות רופא כרגע לאור המצב, ניסיתי בעצמי לשתות כמויות של מים במשך כל היום, ללעוס מסטיק בזמן ה"היי", למנצ'ס דברים עם סוכר, קניתי מי פה רפואי ב70 שקל שעוזר ביובש בפה, ולאחרונה שיניתי את הניירות גלגול מRAW לOCB.
    שום דבר לא עזר במקרה הזה, הפה פשוט מאוד יבש בזמן העישון והזמן עשה את שלו.
    מה אתם ממליצים לעשות?

2. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אתה מעשן טבק ביחד עם הוויד? אם כן, תוריד אותו. זה שלב אחד שיפחית לך 99% מבעיות הפה.
    עושה באנגים? תפסיק איתם.

ואם באמת יש לך בעיות חמורות שמציקות ביום יום. לך למרפאת שיניים. הם פתוחים למקרי חירום ועזרה ראשונה

חניכיים זה לא משהו לשחק בו. דלקת ונסיגה שלהם יכולה לגרום לך לצרות צרורות וזה לא תהליך הפיך.

3. Infnity

Infnity חבר חדש

לייקים:
    0
    היי
    אני מעשן עם טבק, מעריך כ50% טבק ו50% חומר, הסיבולת שלי ממש נמוכה. אני לא מעשן באנגים.
    לצערי עזרה ראשונה לא פועלת בעיר שלי, בעיות שיניים אך ורק במיון (לצערי הרב).
    קיבלתי את העצה שלך תודה רבה.

4. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    תנסה התחלתי להפסיק עם טבק. זה עשוי לתת מנוחה לחניכיים שלך
    אם המצב ממש מפריע תגש למיון גם אם צריך.
    תנסה אולי לרכוש משחת שיניים טיפולית ללא מרשם שמיועדת לבעיות חניכיים. כמו "מרידול"

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!