1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיות עם הדילר.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י nimrodg, ‏7/5/14.

1. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    לאחרונה חזרתי לקנות אצל חבר, שמארגן "קבוצה רכישה" קונה כמות גדולה ומוכר לחברים מה שנקרא דילר חבר, לחבר אין מגוון בכלל, רק חום "ארצישראלי" שמיובא ממצרים\לבנון. ההתעסקות הזו היא בדרך כלל לרעתי 200 שקל לאצבע מסריחה שבלחץ שוקלת 2 גרם. באמת עדיף יותר לסודנים בתחנה המרכזית, מאשר להתעסק עם החבר דילר הזה. שם אולי נמצא ירוק מסריח או חשיש דומה.
    מה אתם אומרים, ללכת לחבר ולהגיד לו "תשמע אין לי יותר כוח לחום המסריח, אם יש לך ירוק אני יקנה ממך אם לא אז אני לא קונה חום."
    בקיצר אני יכול להסתדר לבד.
    שמעתי מכמה חברים, שמועה\טיפ שיש אפשרות ללכת ליפו ולקנות שם, חוץ מזה לא ידוע לי כלום, ניסיון לדלות מהם כיוון לאן ללכת לא קיבלתי תשובה על זה. פה אני פונה אליכם, יש אזור מסוים שיש שם דילרים??ולא מנייאק!!

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    קשה למצוא כיוונים טובים עכשיו..
    אין סוחרי רחוב שמחזיקים גראס ששווה לעשן. לא שידוע לי לפחות.
    שמע.. אין לי מה להגיד לך חוץ מלך, תתערבב ובסוף תמצא.
    אנשים עכשיו כלכך מפחדים מהמשטרה שאף סוחר לא מוכן לראות מישהו שהוא לא מכיר, וכל התהליך של הכניסה לעולם הזה הוא דיי בעייתי..

3. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    אתה מחפש את גן עדן? מצטער זה סתם המצאה.

4. eli.cohen.totah

eli.cohen.totah חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בטוח שיש פה מלא אנשים שהיו מוכנים למכור לך אבל אף אחד לא יקח את הסיכון הזה על עצמו
    אתה במצב בעייתי.

5. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    כמו שכולם פה אומרים .. המצב בארץ בעייתי
    אני בטוח שאם היה סוחרי רחוב חוץ מסוכנים הם בטח היו עשירים..
    אתה מוזמן להסתכל באשכול שthc פירסם, הגבתי שם על אפשרות שתוכל לשקול לנסות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!