1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בעיית נביטה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י kundason26, ‏7/12/14.

1. kundason26

kundason26 חבר חדש

לייקים:
    1
    אני מצטער שאני פותח אשכול על בעיות נביטה, כולם פה בבעיות עם קצירות וקיטומים ואני עוד לא מצליח להנביט בכלל... השגתי 12 זרעים אנונימיים. 9 שמתי על מצע נייר סופג ו3 בחצי כוס מים. שמתי לב אתמול בערב שאחד הזרעים מהכוס שקע וה2 האחרים צללו למטה כשנגעתי בהם (כמו במדריך) אז העברתי גם אותם לנייר סופג, ועבר עוד לילה ובוקר ושום דבר לא קרה. מתי הזנב אמור לבצבץ? הכל מוכן בשבילם! האם זרעים יכולים להיות "מתים"? האם מראש אי אפשר להנביט זרעים כאלו?

2. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    תחכה. זה יכול לקחת יום יומיים.

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כמה זמן הזרעים אצלך?
    איך הם אוחסנו?

4. kundason26

kundason26 חבר חדש

לייקים:
    1
    הם היו אצלי כמה שעות לפני, קיבלתי אותם בשקית סנדביצים סגורה. המקור שלהם לא ידוע, גם לא שאלתי יותר מדי...

בינתיים העברתי את כל העסק לקופסת פלסטיק כמו שהומלץ פה למעלה בתקווה שמשהו יזוז.

שמתי לב שאחד מהם מתחיל טיפה להזכיר פיסטוק - כאילו יש סדק קטן לאורכו עד האמצע, אולי זה תחילת ההפתחות. נחכה לבוקר.

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    התכוונתי לגיל הזרעים.
    אם הם בני יותר משנה ואוחסנו בתנאים לא מתאימים, אחוזי הנביטה יכולים להיות נמוכים יחסית.

6. Mr.Tight

Mr.Tight קנאביסט

לייקים:
    74
    אכן, הסדק הוא תחילתה של ההתפתחות.
    כרגע אין לך ממה לדאוג. תן לזמן לעשות את שלו.

BigBudByBe אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!