1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בקשר לייבוש קנאביס ויישון שלו

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י no_one165, ‏22/8/15.

1. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    אז ככה אני מגדל צמח אוטמטי ואני מאמין שעוד שבוע בערך הוא כבר יהיה מוכן לקטיף . יש לי כמה שאלות :
    1)אני לוקח קופסאת קרטון מותח בתוכה חוט סוגר אותה ודוחף אותה לארון ומחכה שבוע עד שהוא מיתייבש ? (הבנתי שצריך לשים מאורר או משהו כזה שיכנס אוויר לקופסא )
    2) בשביל יישון של קנאביס אני צריך את המיכלים האלה אם הגומי ? אלה שמשמשים להכנת מלפפונים חמוצים ?
    3) אני שוקל לעשות חשיש מהעלים שנישארו אבל צריך לקנות את השקיות האלו (הם עולות 280 שקל ) שווה להכיו חשיש או לא ?

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    3. מהעלים שנשארו לא ייצא לך חשיש, אפשר להכין מיצוי באלכוהול או בבוטאן.

3. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    1. אם הדלת של הארון תהיה סגורה לא בטוח ששבוע יספיק, כדאי מאוד שהפרחים יתייבשו בחלל פתוח

2. עבור יישון קנאביס אתה יכול להשתמש בכל צנצנת זכוכית פשוטה

3. סביר להניח שלא תצא כמות גדולה (בטח אם זה רק מצמח אחד קטן) אבל מהעלים של הצמח
    אתה בהחלט יכול להכין חשיש, ויופי של חשיש...אם זה שווה את הכסף, הזמן והעבודה? לא בטוח.

אני ממליץ לאנשים לחכות שתהיה להם כמות הוגנת של עלים ואז להכין חשיש, כדי שהכמות שתתקבל
    תצדיק את ההשקעה...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!