1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בקשר לסכיזופרניה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י שישון, ‏4/4/20.

1. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    היי,משהו באיזה פורום אמר לי שהוא קיבל סכיזופרניה מקנאביס ואמרתי לו שאני לא מאמין והוא אמר שזה נכון שהוא קיבל וגם היו איתו עוד מלא מלא אנשים באישפוז , במוסד שקיבלו מזה מחלות נפשיות קשות,זה ממש מלחיץ אותי ומכניס אותי לסרטים,זה באמת נכון?

2. WeedVector

WeedVector חבר חדש

לייקים:
    3
    סכיזופרניה הייתה חלק בלתי ידוע ממנו שלא התגלתה ואולי במידות קטנות של חרדה וכו הקנאביס זירז את המהלך בלבד הוא אינו גורם בעצמו לסכיזו והסיבה הראשונה לכך היא כמות thc גבוהה ולכן יש לאזן אותה עם cbd (לקנות מחול מverifiedcbd ממליץ) ואי אפשר להסביר במילים את גודל הסכנה שאתה מונע

3. שישון

שישון חבר חדש

לייקים:
    2
    נו אבל איך אפשר לדעת אם אני בסיכון לסכיזופרניה ? עשנתי שנתיים ברצף , כל יום כל היום בבאנגים

4. WeedVector

WeedVector חבר חדש

לייקים:
    3
    חחחח אז לא נראה שאתה בסיכון כאילו אם זה באנגים כל הזמן אז אני חושב שבסדר רק תעשה לנפש שלך טובה קח cbd מדיטציה כל הדברים האלה יעזרו רק וימנעו את הסיכון האחרון שנשאר

הארון אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!