1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בקשר לעישון אם באנג

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י no_one165, ‏29/7/15.

1. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    אז ככה עוד מעט הצמח שלי יהיה מוכן ורציתי לדעת . האם יש הבדל קריטי בין עישון באנג לבין גוניט ? עד עכשיו ישנתי רק אם גוינט וטבק והבנתי שבאנג מעשנים נקי בלי טאבק ? האם זה חוסך בחומר והאם זה חזק יותר מג"וינט ?

2. Mr.Weed

Mr.Weed קנאביסט

לייקים:
    27
    בטח שיש הבדל, לסאטלה מג׳וינט לוקח כמה דקות להגיע לשיא, אתה נשאר בשיא כמה שעות ואז היא מצליחה לרדת.
    את הג׳וינט לרוב מערבבים עם פארש.
    באנג נותן סאטלה שמגיעה בבום, ואותו בום זה רגע השיא, משם היא רק יורדת.
    יותר קשה לגרון ולריאות לעשן מבאנג, יותר חסכוני וכאמור הרבה יותר חזק

דודה אוהב/ת את זה.
  3. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    באנג אפשר לעשן נקי ואפשר לא, אני מעדיף בבאנג נקי
    סטלה של גוינט יותר ארוכה אבל מתונה יותר לאומת סטלה של באנג שהיא חזקה יותר, עולה מהר יותר אבל גם קצרה יותר

לרוב בחוץ עדיף לעשות פייסלים כי יותר נוח להסתובב עם זה מאשר באנג
    ובבית אני מעדיף באנגים ככה לראש ליפני השינה

מומין טרול אוהב/ת את זה.
  4. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    עכשיו אני מבין למה עם באנג יש לי סטלה שלפחות מחצי שעה אמרו לי נייס לא הסבירו לי שזה בגלל שאני לא עושה גיונטים שגוינטים זה סטלה ארוכה אבל חלשה שומע עצה שלי קצת מוזרה אבל בשביל לחסוך בחומר תכין גוינט תשים במבחנה תדליק ואז לפי כמות של השאכטה ככה תעשן בבאנג אתה חייב להוריד במכה את כול הראש/ וככה זה חוסך וגם בדרך כלל יורד קצת ירק למים שלהבאנג וזה גם חבל וגג עם ברגע ארון לא באלך באנגאז יש תגויינט

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!